X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • עזרה בבקשה !!!!!
    מוטי
    14:08 22/06/22 22/06
    14:08
  • קיום יחסים לא מוגנים
    לאחר כשבוע צריבה ברגל ימין בירך הרגשה של תפוס תהיה מקרה של צריבה ממש חמה של כמה דקות שחלפה.
    בנוסף כאבים חולפים בשאך בצד ימין למטה בין הרגל לאשכים מפשעות .
    ורידים באזור השלפחוית קצת מוגדלים (כהיום אני חושב בהשערה שאולי זה איזה דלקת שלא טופלה כול הזמן)
    מספר הקאות ובחילות לאורך התקופה .
    לאחר 2-3 שבועות צריבות באזור השלפחוית הולכות וחוזרות למשך שבוע ואז חלפו מאז הרגשה לפעמים מגיעה באזור כאילו העור נדבק למשהו ומשתחרר .
    כתוצאה מכך מצב נפשי מעורער נובע לחץ ממחלת מין כולשהי ..
    מתחיל לאחר כחודש עיקצוצים דקירות ברגלים בזמן הליכה הולכים וחוזרים כאילו משהו נמתך ומשתחרר גיצים כאלה (בהתחלה חושד שזה מונע מהלחץ הנפשי שנוצר )בהמשך שהרגליים התחילו לשרוף אני מפחד לקשר בין המקרים..
    מבצע בדיקות std hiv וסיפלס ברוך השם תוצאות תקינות
    לאחר כמה שבועות שהכאב בצד ימין באשך לא חולף וחזור גם ההרגשה בשלפחוית של העור הדבוק והעיצוצים שמורגשים לפעמים
    נבדק שוב בדיקות מין יוצאות תקינות ברוך השם
    בבדיקת תרבית שתן יוצא חיידק סטרטורק שנדיר שנמצא במערכת פונה לרופא שאומר לי שזה כנראה הבדיקה לא סטרילית ולחזור על הבדיקה
    בבדיקה שניה שוב אותו חיידק מופיע יש לציין שהוא נדיר בשתן לא מרגיש צרביה בשתן או תסמינים של דלקת בשתן בכלל ).
    נפגש עם רופא עור שמרגיש איזה פס בליטה מתחת לאשך ימין שמפנה אותי לאורלוג לאחר בדיקה גופנית
    אורלוג מסתכל הבליטה בצד ימין באשך שדעכה מאז עד שכמעט לא ניתן למשש (לציין שהבדיקה הייתה קרה כמעט ולא בדיקה פיזית הרגשה קצת חוסר אונים) מפנה אותי לצילומי אולטסאונד בתורים רחוקים או רחוקים ממקום מגורי.
    אני מתלונן בפניו על הכאבים מתחת לאשכים והרגשה של חום בישבן לפעמים על העור הנדבק הוא אומר שאולי הכול קשור לחיידק שנמצא בתרבית..
    לא נראה שהוא מבין יותר מידי בתחום..

הוא אומר שהוא רואה אולי הצברות חיידקית ואולי התחלה של אתצבס וכנראה שזה נובע מהסטרטוטק שנמצא בשתן ונותן לי אנטביוקטיה בהתחלה לא לקחתי לאחר כמה ימים של שיקולים התחלתי לקחת
    בשלב זה העיקצוצים ברגלים כמעט ונעלמו ברוך השם.
    יום לפני תחילת קבלת האטנביוטיקה ( ככה שאני לא חושב שזה נובע מתופעת לוואי )
    19/6
    תחושה שריפה חזקה ברגליים מזה כמה ימים לפעמים נימול גם ביד שמאל ובעיקר באצבעות הרגליים בעיקר ברגל שמאל .
    כיום תכף מסיים את האנטביוטיקה (לא בטוח שזה עוזר וגם אם כן אולי רק בנוגע לחיידק שנמצא בשתן שיתכן שהוא בכלל לא קשור)
    הרגליים עדיין שורפות מידי פעם וצריבה קלה מתחת לאשכים שלא עוברת
    (חשד שעולה מין האינטרנט אולי דלקת לא מטופלת שגורמת חלילה נזק לעצבים )
    שאני מחבר את השריפה ודקירות עיקצוצים ברגליים ..
    יש לציין שאני בן 21 בריא בדר"כ ברוך השם

• הגב ל: עזרה בבקשה !!!!!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • עזרה בבקשה !!!!!
    ד"ר סיון בלוך
    12:04 23/06/22 23/06
    12:04
  • צר לי, אך נשמע שאתה צריך אורולוג ולא נוירולוג

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: עזרה בבקשה !!!!!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022