X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבי ראש אחרי חיסון לקורונה
    אריה
    14:18 03/09/21 03/09
    14:18
  • שלום רב,
    לאחר חצי שנה של ביקור אצל רופאים שונים (א.א.ג מומחה, אורטופד מומחה, נורולוג) ובדיקות CT ו-MRI שתודה לאל לא הראו משהו חריג מאוד, רק בלט דיסק ב-,C4-5, C5-6 , חיברתי בין התאריכים שהחלו להופיע אצלי תופעות של כאבי ראש, כפי שהנוירולוגית אמרה לי "Tension headache", כאבי ראש באופי של חגורה סביב הראש, תקופה של 4-5חודשים שיש כאב מאחורי האוזן ובנוסף כאבי הראש הלכו ונחלשו..אבל עדיין קיימים, בעיקר בהורדת הראש אבל גם במנוחה, לא בשכיבה ולא בלילה כשישן, גם במגע בכמה נק' ספציפיות.
    השאלה שלי היא כזו:
    אני חושש מאוד ממנת החיסון השלישית, אחרי שחיברתי את התאריכים בהם הופיעו לי התופעות המוזרות האלו...
    שלושה ימים לאחר המנה הראשונה: נזלת אלרגית.
    יומיים לאחר מנה שנייה- כאב אוזניים וראש חזקים. שליוו אותי כבר כ-4-5 חודשים רק עכשיו יש שיפור בכאבים. לאחר חודשיים של טיפול בדיקור, עיסויי וגם ניסיתי אוסטיאופתיה.
    אשמח להמלצתך (האורתופד אגב חושב שזה רגישות בעצב אוקסיפיטלי בצוואר)
    תודה

• הגב ל: כאבי ראש אחרי חיסון לקורונה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר סיון בלוך
    11:10 05/09/21 05/09
    11:10
  • אין הנחיה לאנשים שפיתחו כאבי ראש להימנע מחיסון שלישי, אך זה כמובן לשיקולך.
    בכל מקרה כדאי לחזור לנוירולוג מטפל לקבל טיפול סימטומטי
    בברכה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ספיר
    16:26 28/01/22 28/01
    16:26
  • אריה היקר מה שלומך כיום?
    אחותי סובלת לאחר החיסון השני מאותה תופעה , כאב ראש .
    האם יש לך המלצות ? איך הצלחת להעביר את כאב הראש ? תודה!

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024