X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בת 28 תוצאות של בדיקת eeg ושאלה
    לוברבום
    15:20 18/01/21 18/01
    15:20
  • שלום וברכה שבוע שעבר עברתי בדיקת eeg שעשו לי במעבדת שינה לפני הבדיקה אמרו לי שני לא צריכה כל כך לישון לפני זה במהלך הלילה הייתי מאוד מאוד עייפה ונרדמתי לפנות בוקר לשעה בגל לשלא יישנתי כל כך טוב במהלך שתי לילות לא הרגשתי טוב וגם בגלל שכל דבר קטן הרגיז אותי התחלתי להרטיב לפעמים זה גם היה קורה בבוקר מי לחץ כתוצאה מי זה התחלתי להשתעל וכשהגעתי לבדיקה כבר הייתי בלי כח ורצון לעשות כלום
    תוצאות הבדיקה הם:
    פעילות בסיסית אחורית סדירה 10 לש' נחסמת ע"י פקיחת עיניים
    במהלך כל הבדיקה כולל נישום יותר נרשמו התפרקויות כלליות רבות ברובן במבנה של זיז-גל בלתי קצבי 3-5 לשניה במשך של כשניה כ"א. באופן נדיר נרשמו התפרקויות של זיז בלבד כלליות-לא נצפו חריגים התנהגותיים או מוטוריים מלווים.
    לסיכום: תרשים ערנות חורג לגיל בשל פעילות אפילפטיפורומית כללית מרובה. כדאי להדלים בדיקה זו בשינה, לאחר חסך שינה כפי שתוכנן מראש.
    הערה: חשד לדום נשימה בשינה - OSA מצריך בדיקה במעבדת שינה.
    האם אפשר להסביר לי מה זה אומר???
    הבעיה היא שכבר עשיתי את הבדיקה הזאת בשינה האם יש כזה דבר מיה קופה שנותנים מכשיר שלוקחים הביתה ואז אפשר לישון עם זה בבית ואחר כך להחזיר למרפאה ולראות אז תוצאות כי אני גרושה וכשאני יושנת בלילה אני לבד תודה רבה

• הגב ל: בת 28 תוצאות של בדיקת eeg ושאלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בת 28 תוצאות של בדיקת eeg ושאלה
    ד"ר סיון בלוך
    13:29 19/01/21 19/01
    13:29
  • על סמך הבדיקה יש חשד לפעילות חשמלית לא תקינה. יש לחזור לנוירולוג ששלח אותך לבדיקה להחליט על צורך בהמשך בירור ו/או טיפול
    בברכה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: בת 28 תוצאות של בדיקת eeg ושאלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021