X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אירוע של שכחה ובלבול
    יחזקאל
    12:58 04/01/21 04/01
    12:58
  • שלום רב,
    לאמא שלי בת 65 ביום חמישי האחרון היה מקרה של בלבול.
    התקשרה אלי לטלפון ואמרה לי שהיא מאוד בלחץ, הייתה לבד בבית וביקשה שאמשיך לדבר איתה.
    מיד הגעתי הבייתה וראיתי אותה יושבת על הספה בסלון ואמרה שהיא לא מבינה מדוע באתי ולא זכרה שהלכה לרופא בבוקר וחזרה מספר רב של פעמים על השאלות מדוע באתי ומה קרה לה. שאלתי אותה איך קוראים לה ולנכדים ולנו הילדים שלה והיא ענתה תשובה נכונה. המקרה הזה נמשך בערך 40 דקות עד שחזרה לעצמה וזכרה הכל. יש לציין שעד היום לא זוכרת שהתקשרה אלי. מיד הלכנו לרופא המשפחה שבדק אותה ואמר שהכל תקין אך שלח אותנו למיון מחשש שזה אירוע מוחי קטן או משהו אחר.
    הלחץ דם שלה היה קצת גבוה אצל הרופא 170/80. במיון וולפסון בדקו את אמא שלי כולל CT ראש שיצא תקין כולל צילום חזה שיצא תקין ובדיקות דם וגזים ואמרו שהכל תקין וכי זה כל הנראה מחרדה נפשית והיא צריכה להיות רגועה הפנו אותה לנאורולוג ובדיקת MRI ראש והמשך טיפול אצל רופא המשפחה.
    יש לציין שלפני כשנה היה אירוע דומה. ההורים שלי חזרו מקניות ובמהלך הנסיעה אמא שלי שאלה את אבא שלי איזה יום היום. הוא ענה לה ושוב שאלה אותו כמה פעמים ואמרה לו שהיא קצת מבולבלת. גם טוען שלקח איזה שעה עד שממש חזרה לעצמה. גם ערכה לאחר מכן בירור אצל רופא המשפחה כולל CT ראש והולטר לב ובדיקות דם והכל יצא תקין. זה קורה לה שהיא בלחץ נפשי מאוד חזק. יש לציין שאמא שלי עברה בעבר כריתת שד עקב סרטן השד שממנו החלימה וגם כריתת בלוטת התריס, סובלת מסכרת ולחץ דם ואנמיה ומטופלת בכדורים וגם כדור הרגעה ציפרלקס. אנחנו מעוניינים לדעת למה זה קורה? על מה זה מעיד?
    האם זה אלצהיימר או משהו אחר?

• הגב ל: אירוע של שכחה ובלבול

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אירוע של שכחה ובלבול
    ד"ר סיון בלוך
    13:06 05/01/21 05/01
    13:06
  • זה מתאים לאירוע של שיכחה חולפץ. לרוב לא מוצאים סיבה לאירוע כזה. כדאי להשלים EEG ו MRI מוח ולהמשיך מעקב נוירולוגי
    בברכה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: אירוע של שכחה ובלבול

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021