X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות של הכבד
אודות הפורום
אודות פורום מחלות של הכבד

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי ד"ר ילנה ירמנקו, מומחית לרפואה פנימית עם מומחיות על בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמשת כרופאה בכירה במכון הגסטרו של מרכז רפואי העמק. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפט...

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי ד"ר ילנה ירמנקו, מומחית לרפואה פנימית עם מומחיות על בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמשת כרופאה בכירה במכון הגסטרו של מרכז רפואי העמק. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר חזאן וד"ר ירמנקו דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום מחלות של הכבד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טפילי מעיים
    איילה
    22:16 03/03/21 03/03
    22:16
  • שלום רב ותודה...מזה כחודש וחצי החל לי הקאות קשות חוסר תאבון שלשולים עם ריח חריף,צרבות כאבים בבטן עליונה,וכאבי בטן תחתונה קשים ( בעיקר מצד ימין,) לא הצלחתי להכניס שתיה ונוזלים,ביקור ראשון במיון בבית חולים העמק צילום בטן ללא חסימת מעיים או ממצא כל שהוא.בבדיקת צואה בקהילה נמצאו 2 טפילים אמבות ובלוציסטיס וחשד להליקובקטר.רופא גסטרו בייעוץ פרטי המליץ על שבועיים אנטיביוטיקה (1000 מג פלגיל)( 500 לבו) ליום ונקסיום 1 ליום.לקחתי אנטיביוטיקה למשך 11 יום,היה הטבה בכאב והחל לחזור התאבון,אבל האנטיביוטיקה גרמה לתופעות לוואי קשות,הקאתי עד שנפלתי בבית,והחלו תנועות גוף לא רצוניות ( דומה לפרכוס),ואיבוד יכולת לדבר,הגעתי בשל כך למיון,אמרו לי להפסיק את האנטיביוטיקה וככה עשיתי.ההקאות פסקו וחזרתי לאכול,אבל הכאבים נמשכים,יש לי ממש כאב חד מתחת לחזה עם צרבות,יש בחילות,אין תאבון,הבטן התחתונה הימנית כואבת אך היא כאב דוקר וחד,במיוחד לאחר אוכל או מאמץ או שינוי תנוחה.מדדי דלקת מהמיון היו אפסיים,לא ראו שם משהו חריג ,וכאמור עבר שבועיים והכאבים וחוזר הנוחות מלווה אותי לאורך כל היום וממש מטריד ומציק.חום אין לי,רק הרגשה כזו כמו של כיבים ויציאות רכות עם ריח חריף כמה פעמים ביום .עשיתי בדיקת הליקובקטר יצאה שלילית.למציין כי אני חולה בפיברומאלגיה ויש לי אבחנה של מעי רגיש,דיכאון וחרדה ולכל המון פעמים רופאים מייחסים את התלונה שלי למקור נפשי,וזה מאוד מקשה עלי.רציתי לשאול האם טפילי מעיים אכן יכולים לעשות כזה בלגן עם דלקת וכאבים שלא חולפים גם לאחר טיפול אנטיביוטי קשה? או שאולי יש סיכוי שזה משהו אחר כמו בעיה בכבד או לבלב? אני ממש סובלת והכאבים משתקים אותי ...האם יש עוד בדיקות או בירורים שניתן לעשות?( נתנו לי לחזור על בדיקת פרזיטים) למציין כי לפני 3 שנים עשיתי קולונוסקופיה וגסטרו מצאו לי גסטריטיס טחורים וגם פוליפים...יש לי אחות עם רקע של אולצריטיב קוליטיס.היה לי בעבר גם הליקובקטר לגסטריטיס,רק שאף פעם לא היו הכאבים בבטן התחתונה,זה פעם ראשונה ככה...אני ממש חוששת אודה לתשובתך
    .

• הגב ל: טפילי מעיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021