X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות של הכבד
אודות הפורום
אודות פורום מחלות של הכבד

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכ...

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום מחלות של הכבד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מקור כאב הבטן
    שואלת
    11:18 01/04/18 01/04
    11:18
  • שלום,
    בת 29.לפני כשבוע הגעתי למיון עם כאב בטן נוראי שהיה בעיקר בחלק העליון של הבטן ?אפיגסטרי?.כאב זה לווה בבחילות נוראיות ועליה של טעם נורא מהבטן .ההתקף כאב בטן זה היה שני תוך חודש וגם התקף זה וגם הקודם היו יומיים לפני מחזור.
    בבדיקת הדם היו לי ast-54 ליקוציטים 14.86 ניטרופילים 12.13 ולימפוציטים 1.74 בזמן שהותי במיון היה לי דופק גבוה ולחץ דם גבוה.
    בדיקת ct בטן הראתה מעיים דקים צמודים לבטן שמאלית -בקע טרנסמזנטריאלי ללא חסימה
    שחלה שמאל עם נגעים היפודנסים 40*55ממ
    כל השאר תקין.אושפזתי לכמה ימים שבמהלכם בדיקות המעבדה היו תקינות.
    עשיתי אולטראסאונד כיס מרה בחשד לאבנים בכיס מרה ויצא תקין.
    מה יכולה להיות הסיבה להתקפי כאבי הבטן האלה ולמה הייתה עליה בליקוציטים וב ast? חשבו שזה אבנים בכיס מרה וכאמור האולטראסאונד יצא תקין.האם זה יכול להיגרם מחיידק הליקובקטר?האם עלייה בליקוציטים ובast מתאים לבעיה של כיב פפטי או חיידק הליקובקטר?

• הגב ל: מקור כאב הבטן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מקור כאב הבטן
    ד"ר ראוי חזאן
    11:25 01/04/18 01/04
    11:25
  • שלום רב
    שאלת מספר שאלות. לגבי כאבי הבטן חשוב מאוד לדעת האם נעלמו ואז הסיבה השכיחה ביותר לאירוע כזה הינו זיהום במערכת עיכול שעושה מחלה חדה שחולפת לאחר מספר ימים
    כמו כן בקע שאליו נכנס מעידק יכול לגרום לכאבי בטן. גם כיב פפטי לא אמור לגרום לעליית אנזימי כבד
    עליית אנזימי כבד יכולה לעלות בזמן מחלה זיהומית . לעומת זאת חיידק ההליקובקטר פילטרים לא מעלה את אנזימי הכבד.

• הגב ל: מקור כאב הבטן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024