X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום החלפת מפרק ירך
אודות הפורום
אודות פורום החלפת מפרק ירך

פורום החלפת מפרק ירך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי.
ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים א...

פורום החלפת מפרק ירך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי.
ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים אלו במרפאת קופ"ח כללית זבולון. משמש כיושב ראש המשותף לחברה הישראלית למפרקי ירך וברך

בפורום ניתן להעלות שאלות הקשורות לכל היבטי ניתוח החלפת ירך, כגון שיטות ניתוחיות, סוגי חלפים, שיקולי סיכון ותועלת, התהליך השיקומי, הזדקקות לניתוח, כאבים ומגבלות תנועה. הפורום הוקם אך ורק לשאלות ותשובות אינפורמטיביות, ואינו מהווה במה לקבלת המלצות או הפניות לאורטופדים אחרים. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר בן לולו על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום החלפת מפרק ירך

אין מנהלים לפורום זה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • התייעצות בטרם ניתוח החלפת מפרק ירך
    אברהם
    12:10 03/02/16 03/02
    12:10
  • אחרי שנתיים של כאבים חוזרים ונשנים,והמון בדיקות רפואיות,הגענו למסקנה שעליי לעשות ניתוח להחלפת מפרק הירך.
    אני היום בן 38 וחשוב לי לבדוק כמה דברים חשובים וכמובן לקבל ממך ייעוץ לפני הניתוח
    1.האם הניתוח עצמו מסוכן?או שהוא יוכל לעזור לי יותר מאשר המצב שנאי בו עכשיו?
    2.אני יוכל להמשיך לעבוד רגיל לאחר הניתוח?
    3.האם הניתוח מקצר את הרגל?זאת אומרת שיהיה לי רגל ארוכה ורגל קצרה?
    4.כמה זמן לוקח להחלים ולחזור לשיגרה בדרך כלל לאחר ניתוח כזה?
    5.איזה תרופות לוקחים לאחר הניתוח?
    6.איפה אתה ממליץ לי לבצע את הניתוח?אני גר באיזור הנגב
    רוב תודה
    בברכה אברהם

• הגב ל: התייעצות בטרם ניתוח החלפת מפרק ירך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות בטרם ניתוח החלפת מפרק ירך
    ד"ר אורן בן לולו
    22:53 03/02/16 03/02
    22:53
  • שלום רב
    ראשית בהצלחה, אכן גילך צעיר ועל כן חשוב שאתה תרגיש שאתה רוצה את הניתוח, שכן מדובר בדרך ללכת בה, והכי חשוב להיפגש עם המנתח להבין מה היתרונות, החסרונות, הסכנות והמהלך המקובל אחר ניתוח זה

ולשאלותייך:

1.האם הניתוח עצמו מסוכן? הניתוח מסוכן כדי 2 אחוזים לערך, יש מספר סכנות העיקריות הן אחוז אחד סכנות כלליות ואחוז אחד סכנת זיהום, בנוסף יש לקחת בחשבון שיש אחוז אחד של פריקות, וסכנה מוגברת לשברים.
    האם הניתוח יוכל לעזור לי יותר מאשר המצב שאני בו עכשיו? כן בהחלט, 90 אחוז מהמטופלים מאוד מרוצים מהניתוח.
    2.אני יוכל להמשיך לעבוד רגיל לאחר הניתוח? במה אתה עובד? ככל בעבודת שאינן מאוד פיזיות, ניתן לעבוד ללא בעיה.
    3.האם הניתוח מקצר את הרגל? זאת אומרת שיהיה לי רגל ארוכה ורגל קצרה? כן הניתוח משנה את אורך הרגל, עד כדי 1 ס"מ בממוצע. בד"כ הרגל ארוכה יותר. וזה אגב נכון בכל גישה ובכל מקום בעולם.
    4.כמה זמן לוקח להחלים ולחזור לשגרה בדרך כלל לאחר ניתוח כזה? תלוי מאוד בך, ככלל צריך לתכנן 6 עד 12 שבועת חופשה אחר הניתוח.
    5.איזה תרופות לוקחים לאחר הניתוח? תרופות משככות כאב ונוגדי קרישה למשך 06 שבועות לערך
    6.איפה אתה ממליץ לי לבצע את הניתוח? אני גר באזור הנגב! כתמיד אני ממליץ להנתח באזור המגורים - קרי סורוקה בבאר שבע או ברזילי באשקלון שני בתי חולים יוצאים מהכלל.
    בברכה
    אורן

בברכה,
    ד"ר אורן בן לולו.
    מנהל מחלקת אורתופדית, מרכז רפואי בני ציון, חיפה.
    מומחה בכירורגיה אורתופדית.
    מומחה בניתוחי החלפת מפרקי ירך וברך.
    מבצע גם ניתוחי החלפת ירך בגישה הקדמית וברך בגישה קינמטית.
    יו"ר משותף של החברה הישראלית למפרקי ירך וברך.
    מקבל מטופלים באסותא חיפה, רבמ"ד קריית מוצקין, ובמרפאת אסף בעפולה
    טלפון לזימון תורים לכל המרפאות: 04-6069906
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: התייעצות בטרם ניתוח החלפת מפרק ירך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024