X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום החלפת מפרק ירך
אודות הפורום
אודות פורום החלפת מפרק ירך

פורום החלפת מפרק ירך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי.
ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים א...

פורום החלפת מפרק ירך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי.
ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים אלו במרפאת קופ"ח כללית זבולון. משמש כיושב ראש המשותף לחברה הישראלית למפרקי ירך וברך

בפורום ניתן להעלות שאלות הקשורות לכל היבטי ניתוח החלפת ירך, כגון שיטות ניתוחיות, סוגי חלפים, שיקולי סיכון ותועלת, התהליך השיקומי, הזדקקות לניתוח, כאבים ומגבלות תנועה. הפורום הוקם אך ורק לשאלות ותשובות אינפורמטיביות, ואינו מהווה במה לקבלת המלצות או הפניות לאורטופדים אחרים. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר בן לולו על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום החלפת מפרק ירך

אין מנהלים לפורום זה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבים במפרק ירך
    זאב
    10:43 15/11/17 15/11
    10:43
  • שלום, אני בן 57 וסובל כ 14 שנה מכאבים במפשעה השמאלית. עברתי אין סוף ברורים ואין סוף רופאים מומחים, כאשר ההבחנה הייתה בהתחלה בקע, ולאחר מכן בקע ספורטאים. עברתי לאחרונה בדיקת MRI שהדגימה קרע בלרום במפשעה השמאלית ונאמר לי שזאת הסיבה לכאבים. המצב שלי כיום שאני מוגבל בכיפוף ומתקשה אפילו לגרוב גרב ברגל שמאל, כאשר מלבד הכאבים אני מרגיש לפעמים גם "קנקים".
    ההמלצה האחרונה שקיבלתי היא להזריק קורטיזון תחת שיקוף למפשעה כדי להקל על הכאבים. האם זה אכן אמור לעזור ?
    יש לי סוכרת, האם הקורטיזון בעיתי לגבי הסוכרת ?, האם יש סיכונים כלליים לקורטיזון ולתהליך ההזרקה ?.
    תודה
    זאב

• הגב ל: כאבים במפרק ירך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאבים במפרק ירך
    ד"ר אורן בן לולו
    10:58 01/12/17 01/12
    10:58
  • שבת שלום
    ראשית לגבי הזרקות, הזרקות הן טיפול מקובל, לבעיות מפרקים, אין אנחנו אוהבים זריקות, אך בהחלט מטפלים בכך לפי הצורך. יתרונם בהקלת כאב, חסרונם, סכנת זיהום בהזרקה עצמה, וטווח הפעולה המיטיב שלהם קצר.
    לגבי זריקת סטרואידים - אכן הסטרואידים גורמים לעליית לח"ד וסוכר, אך הם בדרך כלל זמניות וחולפות. אכן ידוע על מקרים לא שכיחים בהם הסטרואידים החמירו את הסוכרת, אך בהחלט זה לא שכיח.
    לפיכך, הזרקה היא פתרון זמני בהחלט, ספק אם תיטיב עמך. ניתן לנסותה טרם מחליטים על ניתוח ארתרוסקופי לטיפול בקרע - אגב טיפול שאינו מומלץ מאוד בגילך - 57, שכן תוצאותיו לא מיטביות.

בברכה

בברכה,
    ד"ר אורן בן לולו.
    מנהל מחלקת אורתופדית, מרכז רפואי בני ציון, חיפה.
    מומחה בכירורגיה אורתופדית.
    מומחה בניתוחי החלפת מפרקי ירך וברך.
    מבצע גם ניתוחי החלפת ירך בגישה הקדמית וברך בגישה קינמטית.
    יו"ר משותף של החברה הישראלית למפרקי ירך וברך.
    מקבל מטופלים באסותא חיפה, רבמ"ד קריית מוצקין, ובמרפאת אסף בעפולה
    טלפון לזימון תורים לכל המרפאות: 04-6069906
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: כאבים במפרק ירך

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך לשאלתי
    זאב
    13:20 05/12/17 05/12
    13:20
  • שלום ותודה על תשובתך .
    1. אם לא קורטיזון, האם ניתן להזריק משהו אחר כגון PRP או חומצה הילרונית ? , יש בהם תועלת ?
    2. האם התכננות בתשובתך לגבי טיפול שאינו מומלץ לגילי , לקורטיזון או לניתוח אורטוסקופי ? מה ניתן לעשות כרגע מלבד ניתוח ?.
    תודה

• הגב ל: המשך לשאלתי

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך לשאלתי
    ד"ר אורן בן לולו
    16:05 07/12/17 07/12
    16:05
  • שלום
    כל הזריקות טובות במידה דומה

התכוונתי שהתוצאות של ניתוח ארתרוסקופי לך במצבך - טובה באופן חלקי.

בברכה

בברכה,
    ד"ר אורן בן לולו.
    מנהל מחלקת אורתופדית, מרכז רפואי בני ציון, חיפה.
    מומחה בכירורגיה אורתופדית.
    מומחה בניתוחי החלפת מפרקי ירך וברך.
    מבצע גם ניתוחי החלפת ירך בגישה הקדמית וברך בגישה קינמטית.
    יו"ר משותף של החברה הישראלית למפרקי ירך וברך.
    מקבל מטופלים באסותא חיפה, רבמ"ד קריית מוצקין, ובמרפאת אסף בעפולה
    טלפון לזימון תורים לכל המרפאות: 04-6069906
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: המשך לשאלתי

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024