X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ילדים וטף
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ילדים וטף

פורום רפואת ילדים וטף מאפשר לכם ההורים לקבל מענה מהיר ומקצועי. הפורום מנוהל על ידי מערכת האתר, ילדים ותינוקות נוטים לסבול מבעיות רפואיות שונות המעוררות בהורים דאגה רבה, וכן הזדקקות לייעוץ מקצועי. על מנת שתוכלו להבין את מצבו של הילד בצורה טובה יותר, לעמוד על תוצאות בדיקות ואבחונים, ולפנות ל...

פורום רפואת ילדים וטף מאפשר לכם ההורים לקבל מענה מהיר ומקצועי. הפורום מנוהל על ידי מערכת האתר, ילדים ותינוקות נוטים לסבול מבעיות רפואיות שונות המעוררות בהורים דאגה רבה, וכן הזדקקות לייעוץ מקצועי. על מנת שתוכלו להבין את מצבו של הילד בצורה טובה יותר, לעמוד על תוצאות בדיקות ואבחונים, ולפנות לטיפול רפואי הולם, מאפשר לכם הפורום לכתוב שאלות וגם ללמוד מניסיונם של מבקרים אחרים באתר. בין היתר ניתן להעלות שאלות הנוגעות למחלות עונתיות, ליקויי התפתחות, פציעות שונות, הצטננות, תולעים, חיסונים, מחלת הנשיקה, אבעבועות רוח, שיעולים, עצירות ושלשולים וכל מחלת ילדים אחרת. הינכם מוזמנים להיעזר בפורום ולקבל תשובות במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת ילדים וטף

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שאיפת מזון
    דניאל
    04:07 30/09/16 30/09
    04:07
  • כן, אני יודעת שהנושא לא קשור בדיוק לנושא הפורום אך כאא''ג בטח תוכלו לעזור לי.

בת 18, ביום חמישי אכלתי חתיכה קטנה של חביתה ולצערי שאפתי אותה במקום לבלוע, די נחנקתי והשתעלתי כשתי דקות ברצף עם תחושה שהחתיכה לא יצאה אך הגירוי להשתעל עבר (יש גם אסתמה וסימביקורט לא מעלים את הצפצופים).
    ביקרתי אצל הרופאה שלי רק אתמול והיא אמרה שבאמת שומעים צפצופים אך רק בריאה השמאלית, היא נתנה לי הפניה למיון לבוקר.
    הייתי במיון עם אמא שלי, עדיין שמעו צפצופים רק בריאה שמאלית ושלחו לצילום למרות שברור שלא יראו שם דבר כי לא מדובר במתכת... בכל זאת בגלל צילום נקי שלחו הביתה עם המלצה שאם המצב ימשיך\יחמיר\יתפתח חום ללכת לרופא ריאות לעשות CT ריאות (בשום אופן לא עושה) ולשקול ברונכוסקופיה.

לא מבינה למה לחכות לדלקת ריאות אם רק הריאה השמאלית מצפצפת ודי ברור שהחתיכה עדיין שם ולמה לי ללכת לרופא ריאות שהתור אליו רק עוד חודשים במקום לחזור למיון. האם נשמע שהחתיכה עדיין שם בהתחשב שרק ריאה אחת מצפצפת ויש תחושת מועקה בחזה? טיפה התחדשו השיעולים. האם לפנות למיון אחר?

תודה

• הגב ל: שאיפת מזון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאיפת מזון
    ד"ר מוטי חיימי
    12:39 02/10/16 02/10
    12:39
  • אם מדובר אכן בשאיפת גוף זר ,דבר שנתמך ע"י הממצאים החד צדדים- אכן יש צורך לבצע ברונכוסקופיה, שיקוף ריאות ( ולא צלום), או CT.
    מסכים איתך שרצוי לעשות את זה בהקדם.
    גשי לרופא המטפל שינסה לקבוע תור מהיר או להפנות לאשפוז

בברכה,
    ד"ר מוטי חיימי, רופא ילדים מומחה ברפואת ילדים ובהמטולוגיה ואונקולוגיה של ילדים.
    מורשה ברפואה אסתטית (טיפולי אסתטיקה וחומצה היאלורונית).
    לפרטים ותיאום פגישה: [email protected]
  • הגב ל: שאיפת מזון

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה על תשובתך
    דניאל
    04:22 04/10/16 04/10
    04:22
  • וכן, עדיין יש צפצופים בשאיפה עמוקה אבל אני מרגישה בסדר. מחר אלך לרופאת המשפחה שלי חזרה ונראה מה אפשר לעשות.

רופא משפחה יכול להפנות ישירות לאשפוז? ואולי כדאי לפנות למיון אחר שיתייחס יותר ברצינות כמו שיבא אם אתה מכיר?

• הגב ל: תודה על תשובתך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הייתי בשיבא
    דניאל
    18:22 06/10/16 06/10
    18:22
  • במיון. שוב לא הביאו רופא ריאות, רק התייעצו טלפונית. עדיין צפצופים מעל ריאה שמאלית ומועקה בחזה, צילום נקי. ביקשו לעשות CT ריאות לפני מחליטים על ברונכוסקופיה אבל לא הסכמתי בשל כמות הקרינה הגדולה.

כדי לשקול שוב אם אאלץ לחזור, כמה צילומים יש בCT ריאות סטנדרטי-2000-3000 צילומים? לא יותר מ5000 נכון?

מאוד מסתייגת מזה

• הגב ל: הייתי בשיבא

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הייתי בשיבא
    ד"ר מוטי חיימי
    14:55 09/10/16 09/10
    14:55
  • בCT יש אכן יותר קרינה מאשר בצלום (מגיע לכ1000 צלומים) אך תלוי בסוג צילום הCT , כמה חתכים עושים, ומשכו (ניתן לעשות מאד קצר)

בברכה,
    ד"ר מוטי חיימי, רופא ילדים מומחה ברפואת ילדים ובהמטולוגיה ואונקולוגיה של ילדים.
    מורשה ברפואה אסתטית (טיפולי אסתטיקה וחומצה היאלורונית).
    לפרטים ותיאום פגישה: [email protected]
  • הגב ל: הייתי בשיבא

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • האם בכלל יראו
    דניאל
    23:04 11/10/16 11/10
    23:04
  • חתיכת חביתה בגודל של פחות מ5 מ''מ בCT? מה גם שעד עכשיו אין חום בכלל כך שאולי גם אין סביבה דלקת ולא יראו דבר. מה שכן יש היא מועקה קשה וחמימה בכל אמצע החזה כולל הגרון עד הלוע (תחושה שמזכירה דלקת גרון).
    האם ניתן לבצע למטרה זו CT בקרינה נמוכה או שלא מתאים?

מתסכל... מאוד מאוד

• הגב ל: האם בכלל יראו

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • האם בכלל יראו
    מערכת שאל את הרופא
    21:18 13/03/18 13/03
    21:18
  • אם עדיין רלוונטי, יש לשאול שאלה חדשה. בהצלחה!

התשובה ניתנה על ידי מערכת "שאל את הרופא" בהתאם לבדיקות שערכנו ומידע שקיבלנו ממומחים בתחום. התשובה מתייחסת באופן ספציפי למצבו ולשאלתו של הפונה, ואינה מהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ מטעם רופא.
  • הגב ל: האם בכלל יראו

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022