X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואה כללי
אודות הפורום
אודות פורום רפואה כללי

פורטל "שאל את הרופא" מפעיל למענכם מספר פורומים העוסקים בתחומי רפואה ספציפיים, כדוגמת משפחה, ילדים וזוגיות. אנו מודעים לכך שלעיתים לא ברור למבקר באתר איזה פורום הוא המתאים ביותר לשאלתו. בדיוק עבור מטרה זו נועד הפורום הכללי, בו ניתן להעלות שאלות מכל תחום ולקבל מענה לסוגיות שאין עבורן פורום י...

פורטל "שאל את הרופא" מפעיל למענכם מספר פורומים העוסקים בתחומי רפואה ספציפיים, כדוגמת משפחה, ילדים וזוגיות. אנו מודעים לכך שלעיתים לא ברור למבקר באתר איזה פורום הוא המתאים ביותר לשאלתו. בדיוק עבור מטרה זו נועד הפורום הכללי, בו ניתן להעלות שאלות מכל תחום ולקבל מענה לסוגיות שאין עבורן פורום ייעודי. צוות הפורטל יבחן את השאלה, ימיין אותה ויעביר אותה אל הפורום או אל אנשי המקצוע המתאימים על מנת שתוכלו לקבל מענה מהיר ומדויק. כאן תוכלו לשאול בין היתר לגבי היריון ולידה, אף-אוזן-גרון, קשיי נשימה, רפואת ילדים, אבחונים ובדיקות, שפעת, שעלת, סוכרת, מחלות לב וריאה, אורח חיים בריא, נזקי עישון ואלכוהול, רפואת משפחה, זכויות החולה, תרופות וטיפולים שונים. בפורום רפואה כללי ניתן להעלות שאלות הנוגעות לכל תחומי הבריאות. צוות האתר ומנהלי הפורום ימיינו את השאלות ויפנו אותן אל המומחים המתאימים לקבלת מענה הולם.

מנהלי פורום רפואה כללי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בבקשה אשמח לעזרה אני ממש מיואשת.
    ליטל
    02:28 12/08/19 12/08
    02:28

• אני בחורה בת 27
    אמא לשניים
    סובלת כבר מעל ארבע שנים מדלקות שקדים חוזרות שאינן חיידקיות ככל הנראה ונצפה ממשטחי הגרון הרבים.
    יש לי אסימטריה בשקדים שנצפתה לפני יותר משנה בבית חולים בלינסון ואני לא ממש יודעת מה קורה עם זה כרגע מרוב דלקות צורת השקד השמאלי בעיקר משתנה כל הזמן מהנפיחות.
    ומרוב שיש בו חריצים ודלקות הוא משנה צורה ומתנפח כל שבוע (הייתי כל כך הרבה פעמים אצל אאג, רופא, ראומטולוג ואפילו במרפאת פה ולסת, ביצעתי בדיקות דם, בדיקןת קיבה, אולטרסאונד צוואר ורקמות רכות ומה לא) בכל פעם אני רואה חתיכות לבנות בגרון שאיני מצליחה להוציאן מרוב שהשקדים כואבים. קראתי על התופעה ויתכן שאבני השקדים מחוללים זיהומים חוזרים ונשנים.

יש לי תיעוד שעשיתי רק מהחודשיים האחרונים וכמות ההתלקחויות גדולה. ובכל התפרצות כזו אני חוטפת מיגרנות קשות מאוד מה שפוגע בתפקוד ובחיוניות ובאיכות החיים שלי. לרוב בזמן התלקחות אנמ חייבת משככי כאבים. בדרך כלל מופיעות אפטות לאחר התפרצות על השקדים ובחלל הפה, יש חולשה כללית בגוף, נפילה של לחץ הדם בזמן שינוי תנוחה, תחושה עזה בחלל הפה של דלקת שממש מזכירה כאבי סטרפטקוק רק ללא החום, כאבים בצוואר ובבלוטות,יובש צריבה בעיניים.
    בין השאר סובלת מנשירת שיער חמורה כבר מעל שנה שמוחרפת בתקופה זו, לצד החרפת תדירות ההתלקחויות.

ניסיתי לטפל גם דרך רפואה אלטרנטיבית, ביצעתי בדיקה גנטית לבכצ'ט לפני כשבועיים אך היא עדיין בעבודה. אני כל כך מיואשת, כואבת ומאוכזבת שהרופאים הפכו אותי לחידה ולא מוצאים קצה חוט. ניסיתי סטרואידים שרק החריפו את הבעיה, שינוי תזונתי...בחיי אני חייבת איזה אור בקצה המנהרה. הלוואי שיהיה פה איזה מענה.

הנה מה שתיעדתי-

11.6 ראש וגרון ואפטות
    משך ההתלקחות שבוע

23.6 שוב התלקחות כאבי ראש חזקים, כאב גרון ושקדים נפוחים בעיקר השמאלי עם תפליטים על השקדים ואפטה בלחי ימין 23.6

1.7 כאבי ראש ותחושת אי נוחות בשקדים
    לבן על הלשון כמו התחלה של התלקחות ובחילות חזקות.

יום למחרת הופיע מעט לבן על השקד השמאלי
    ההחמרה לא נוראית כמו תמיד אבל עדיין הרגשה כללית לא נעימה של כאבי ראש וגרון עמומים

4.7 עדיין שקד שמאל נפוח עם מספר תפליטים או נגעים לבנים ומיגרנות מאוד כואבות במיוחד ברקה הימנית ומעל העיניים בכל תזוזה
    תחושה בלשון ובגרון של דלקת קשה
    מיגרנות איומות
    התלקחות שבינתיים נמשכת כבר ארבעה ימים

13.7 מאז ההתלקחות האחרונה שתי אפטות עדיין לא חלפו
    שוב מרגישה מיגרנות וכאבי צוואר בגלל שקד שמאלי נפוח. פלשים של אור לבן בשינוי מישיבה לעמידה.
    14.7 קמתי בבוקר מיגרנות איומות שקד שמאל נפוח ומלא בנקודות לבנות (אולי אבנים)

26-27.7 שוב כאבים. לקחתי פרופוליס כל שעתיים. נרגע תוך 24 שעות

.
    10.8 התלקחות נוראית כאבי ראש איומים שקדים כואבים נפוחים
    לקחתי פעמיים משככי כאבים.וקצת פרופוליס
    בינתיים יומיים ועוד בשיא.
    לא מתפקדת
    עיניים שורפות
    שקדים מחורצים נראים נימי דם ורגישות נוראית בשקדים בעיקר שקד שמאל ששינה את הצורה שלו מרוב דלקות.

• הגב ל: בבקשה אשמח לעזרה אני ממש מיואשת.

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019