X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואה כללי
אודות הפורום
אודות פורום רפואה כללי

פורטל "שאל את הרופא" מפעיל למענכם מספר פורומים העוסקים בתחומי רפואה ספציפיים, כדוגמת משפחה, ילדים וזוגיות. אנו מודעים לכך שלעיתים לא ברור למבקר באתר איזה פורום הוא המתאים ביותר לשאלתו. בדיוק עבור מטרה זו נועד הפורום הכללי, בו ניתן להעלות שאלות מכל תחום ולקבל מענה לסוגיות שאין עבורן פורום י...

פורטל "שאל את הרופא" מפעיל למענכם מספר פורומים העוסקים בתחומי רפואה ספציפיים, כדוגמת משפחה, ילדים וזוגיות. אנו מודעים לכך שלעיתים לא ברור למבקר באתר איזה פורום הוא המתאים ביותר לשאלתו. בדיוק עבור מטרה זו נועד הפורום הכללי, בו ניתן להעלות שאלות מכל תחום ולקבל מענה לסוגיות שאין עבורן פורום ייעודי. צוות הפורטל יבחן את השאלה, ימיין אותה ויעביר אותה אל הפורום או אל אנשי המקצוע המתאימים על מנת שתוכלו לקבל מענה מהיר ומדויק. כאן תוכלו לשאול בין היתר לגבי היריון ולידה, אף-אוזן-גרון, קשיי נשימה, רפואת ילדים, אבחונים ובדיקות, שפעת, שעלת, סוכרת, מחלות לב וריאה, אורח חיים בריא, נזקי עישון ואלכוהול, רפואת משפחה, זכויות החולה, תרופות וטיפולים שונים. בפורום רפואה כללי ניתן להעלות שאלות הנוגעות לכל תחומי הבריאות. צוות האתר ומנהלי הפורום ימיינו את השאלות ויפנו אותן אל המומחים המתאימים לקבלת מענה הולם.

מנהלי פורום רפואה כללי

אין מנהלים לפורום זה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אובד עצות
    יונתן
    03:47 26/07/15 26/07
    03:47
  • שלום ד'ר
    לפני 51 יום נותחתי לפרוסקופית לבקע מיפשעתי
    במקור כירורג הקופה איבחן בקע אחד, אך בבית החולים בבדיקה, היות והיבחינו במין קימור גם בצד הבטן הנגדי ואמרו שזו חולשה, שבעתיד עשוי להופיע שם בקע, אמרו שבניתוח תיהיה אופציה לבדוק גם את הצד הזה, לכן זה יהיה ניתוח לפרוסקופי דו צדדי,
    הניתוח היה לפרוסקופי, ונכתב בדוח הניתו שבצד הנגדי לצד הבקע הישיר, היה כיס בקע שגם שם הישתילו רשת פרולן 13*15
    4 ימים אחרי הניתוח התחלתי להרגיש בצד בו היה הבקע הישיר , אותן תחושות שהיו כאשר היה הבקע, מין גירוי צריבה, ועד כאב מסוים, רק שעכשיו התחושות הן לאורך כל היום וכל יום , ליפני הניתוח התחושות היו רק אחרי מאמץ ובמשך יום יומיים והיו מפסיקות,
    במקביל ראיתי בצד הבטן בו היה הבקע , קצת מעל המקום שבו היה במקור הבקע, בליטה בולטת דרך דופן הבטן משהו כמו קצה עיפרון, הבליטה קשה, ולחיצה עליה גרמה כאב, רופא המישפחה שמישש את זה אמר שאין לו מושג מה זה יכול להיות, אולי הישאירו אצלך משהו בניתוח, כך אמר
    נגשתי למרפאה הכירורגית של בית החולים כעבור חודש מהניתוח , לברר מה פשר הבליטה ומדוע אני מרגיש כל הזמן את התחושות כפי שהיו לפני, אמר לי הרופא שהבליטה היא נעץ קיבוע , [ אבל מדוע אני שואל את עצמי, מדוע זה בולט שם ורק שם] ולבוא בעוד חודשיים אם התחושות לא יחלפו
    עבר כבר חודש, כלומר כחודשיים מאז הניתוח התחושות לא חולפות ואני מרגיש רע, התחלתי לקחת אופטלגין כדיי להפחית את התחושות הלא נעימות
    בנוסף השבוע הופיע כמו לחץ בכל הבטן שכשאני יושב אני מרגיש שהבטן לחוצה ועולה לי לצלעות תחושה מאוד לא נעימה,
    הזמנתי תור לכירורג של הקופה שיהיה בעוד שבוע וחצי,
    אני אובד עצות, לא יודע מה לעשות ולמי ליפנות, בכל יום אני מרגיש את האי נוחות הזו בבטן את הצריבה ואפילו עד כאב מידיי פעם, מרגיש את הבטן "נפוחה" ' מה יכול לגרום להרגשה כזו בבטן? את תחושת הלחץ בבטן את האי נוחות הזו, ותחושת הצריבה?
    לוקח את האופטלגין , ובאות לי מחשבות שאכלתי אותה, אולי יכולתי לחכות עוד בשביל מה הלכתי לניתוח הזה,
    הייתי עם הבקע שנה, יכול היה להמשיך ככה,
    האם יש עצה בשבילי?

תודה מראש

• הגב ל: אובד עצות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אובד עצות
    ד"ר וליד מבריקי
    00:05 04/08/15 04/08
    00:05
  • שלום לך

אכן הדברים הסתבכו ..תפנה לרופא משפחה או לכירורג ותבקש לעשות בדיקת C.T בטן או לפחות בדיקת U.S . אכן יש כאן מצב שהסתבך ולא נראה לי שאפשר לחכות עוד בלי התערבות .

• הגב ל: אובד עצות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024