X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיה כללית
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיה כללית

פורום אורולוגיה כללית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, ד"ר גל רינות מזרחי וד"ר מהרן כבהה. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן ...

פורום אורולוגיה כללית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, ד"ר גל רינות מזרחי וד"ר מהרן כבהה. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, ד"ר גל רינות מזרחי היא אורולוגית מתמחה בכירורגיה אורולוגית במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל וד"ר מהרן כבהה הינו רופא אורולוג בכיר במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: ערמונית מוגדלת, תרופות להקטנת \ קיווץ ערמונית, תופעות לוואי, השתנה לילית, דלקת בדרכי השתן, תכיפות במתן שתן, דחיפות במתן שתן, הפרעות במתן שתן, דם בשתן, עצירת שתן, אבנים בכיס השתן, היצרות בשופכה, הידרוצל, כאבים במותן, כאבים באשכים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיה כללית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • דלקת בשתן לא עוברת
    בדוי
    02:43 21/03/21 21/03
    02:43
  • היי,
    הסיפור שלי קצת ארוך אבל לא ארצה לפספס אף פרט:
    לפני כשנתיים נמצאתי חיובי כלמידיה (מודה שלקח זמן עד שהבנתי שמשהו לא תקין) וזה התבטא במוגלה וקושי בהטלת שתן, לאחר ביקור אצל רופאת משפחה בארץ, קיבלתי אנטיביוטיקה (לא זוכר את שמה), הייתה הקלה במוגלה למספר ימים ולאחר מכן היא התחילה להצטבר חזרה וכל פעם יצא יותר ויותר, הלכתי לאורולוג שהביא עוד סוג אנטיביוטיקה אחרת (גם אותה אני לא זוכר) אמר ליטול אותה כשבוע להמתין כשבועיים להיבדק שוב ולחזור אליו, לאחר שזה קרה נמצאתי שלילי, כאשר רציתי לתאם תור אמר כי אין צורך בכך, לאחר זמן מה, הדלקת בשתן חזרה שנית, רצתי להיבדק אל נמצאתי שלילי הפעם למרות שהתסמינים היו דומים למדי, הלכתי לאותו רופא שהביא אנטיביוטיקה אחרת, חשוב נעלם לזמן מה, זמן קצר לאחר מכן עברתי לחול ביום בו הגעתי, שוב אותם תסמינים ברורים, הלכתי כמובן לרופא שהביא עוד אנטיביוטיקה בטענה שיש לי פורסטיטיס וזה מוכר לצעירים בגילי (24), עליי לומר שלא המליץ על בדיקה, לאחר נטילת התרופה נעלם שוב למשך זמן מה עד כאן, התסמינים נעלמו אך הרגשתי כי משהו לא בסדר עדיין הרגשתי תחושה של מלאות בפי הטבעת והשתן לא יצא שקוף והיה תמיד מעט עכור אך לא בצורה מוגזמת כמו לפני האנטיביוטיקה, לפני כשלושה שבועות חזרו התסמינים וגרועים מאי פעם, הפעם הצטרף מתן שתן לעיתים תכופות יותר, צריבה קשה במתן שתן, ריח מאוד רע, עכור, עם קצף, מוגלה (ללא קשר למתן שתן) תחושת מלאות (מרגישים מאוד כאשר מושכים מעט בפין) רטיבות בקצה הפין, רצתי ישירות לרופא עור ומין שהסתכל (ללא בדיקת שתן) ואמר שזה בהחלט דלקת בדרכי השתן, קיבלתי ויברמיצין למשך 8 ימים כאשר אני נוטל את התרופה פעמיים ביום (לא היו הוראות נוספות) לאחר היום הראשון הקלה! הצלחתי לתת שתן ללא מאמץ ללא כאבים עדיין היה קצף וקצת צהוב אך לא ציפיתי לכדור קסם, שלשום סיימתי את האנטיביוטיקה השתן שקוף, יש קצף (והמון! בצבע לבן ואחרי מספר שניות הוא מתמוסס במים) אבל אני רץ לשירותים כל 10 דקות אחרי חצי ליטר מים, לפעמים יוצאות כמויות קטנות של שתן, לפעמים צהוב לפעמים שקוף (וכשזה שקוף זה צלול כאילו הוצאתי את כל המים שזה הרגע שתיתי) אני מרגיש בקצה הפין גירוי (כאילו עליי עדיין לתת שתן) אם אתמץ מעט אצליח להוציא עוד מעט שתן אך לא מתקבלת תחושת סיפוק והקלה,הרופא אמר לי לפני הטיפול האנטיביוטיקה שזה כדור מאוד חזק, (חייב להגיד שבמקביל הייתה לי דלקת חריפה בעיניים ושמתי טיפות עיניים אנטיביוטיות וגם יש לי פטרת ברגל אז עוד אנטיביוטיקה ברגל)

השאלה שלי היא, האם אחרי טיפול כזה זו תופעת לוואי מוכרת? חייב להודות שחוץ מזה, אין יותר תחושת מלאות בפי הטבעת מה שלא היה בעבר ואין רטיבות וכל התסמינים נעלמו... רק זה נשאר..

• הגב ל: דלקת בשתן לא עוברת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021