X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיה כללית
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיה כללית

פורום אורולוגיה כללית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, ד"ר גל רינות מזרחי וד"ר מהרן כבהה. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן ...

פורום אורולוגיה כללית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, ד"ר גל רינות מזרחי וד"ר מהרן כבהה. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, ד"ר גל רינות מזרחי היא אורולוגית מתמחה בכירורגיה אורולוגית במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל וד"ר מהרן כבהה הינו רופא אורולוג בכיר במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: ערמונית מוגדלת, תרופות להקטנת \ קיווץ ערמונית, תופעות לוואי, השתנה לילית, דלקת בדרכי השתן, תכיפות במתן שתן, דחיפות במתן שתן, הפרעות במתן שתן, דם בשתן, עצירת שתן, אבנים בכיס השתן, היצרות בשופכה, הידרוצל, כאבים במותן, כאבים באשכים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיה כללית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הפרשות וצריבות חוזרות מהפין
    ויטלי
    10:04 11/01/18 11/01
    10:04
  • שלום,
    כל כמה חודשים יש לי תופעה של צריבה והפרשה שמתחילה כשקופה והופכת ללבנה מהפין, גם לאחר מגיע מיני וגם ללא מגיע מיני. כל פעם שזה קורה, הרופא רושם לי ציפרודקס או דוקסילין והתופעה חולפת. הייתי אצל אורולוג שגם ניסה לעשות לי בדיקת ערמונית שהייתה לי מאוד נוחה אבל אמר משהו שייתכן שהערמונית מעט רגישה ועשה לי בדיקת ישירה של ההפרשה על הפין ולא נמצא כלום.
    מאוד מתסכל שאף אחד לא מצליח לזהות את הדבר. בדיקות STD ושתן לעיתים הראו אוראופלזמה ולעיתים כלום ועדיין התופעה ממשיכה. נשמע מאוד הזוי במצב כרגע שלא ביצעתי שום מגע מיני וזה חזר אחרי הטיפול האחרון שבו הוא נעלם.
    אולי בכלל מדובר בטריכומוניאזיס או אנטרובקטר. אני די אובד עצות בנושא ואשמח לעזרתכם.

• הגב ל: הפרשות וצריבות חוזרות מהפין

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    10:50 11/01/18 11/01
    10:50
  • לגשת לאורולוג שלך בשאלה ספציפית האם לא כדאי לבצי ציסטוסקופיה
    במקביל לגשת לרופא עור ומין במצב כזה נראה שי שמקום למשטח שופכתי

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".
    טלפון: 04-8250843

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ויטלי
    11:03 11/01/18 11/01
    11:03
  • האם יש בדיקה אחרת במקום ציסטוסקופיה? זו בדיקה לא נעימה. האם אפשר CT/MRI משהו אחר?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    11:07 11/01/18 11/01
    11:07
  • במצב הזה איני רואה בהם הרבה תועלת , ייתכן וניתן להסתפק בUS אך לא במקום ציסטוסקופיה אלא בנוסף (לפני הבדיקה).

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • איך אתה מסביר
    ויטלי
    11:15 11/01/18 11/01
    11:15
  • שכל הבדיקות יצאו תקינות(כולל טריכנומס מסתבר גם כן) וללא מגע מיני זה חזר אחרי חודשיים שלושה לאחר אנטיביוטיקה שהפסיקה את זה. אולי זה משהו אחר לגמרי..אלרגיה או זיהום כלשהו..אורטריתיס, פגיעה של השופכה אולי ממכה שנגרמה..אולי מאוננות, אולי משהו שקשור לערמונית בכלל, לזרע, זיהום או אלרגיה שלא ממגע מיני כי א היה מגע מיני.

• הגב ל: איך אתה מסביר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • איך אתה מסביר
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    13:15 11/01/18 11/01
    13:15
  • אני לא מסביר , אני מציע מה ניתן לעשות כדי לברר במה מדובר . בעיות בתחום אורולוגי הכי אמין לשלול ע"י ציסטוסקופיה , שאר דברים שייכים לתחום של רפואת עור ומין ובירור בהתאם של מומחה בתחום הזה

בברכה,
  • הגב ל: איך אתה מסביר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021