X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אולטרה-סאונד נשים
אודות הפורום
אודות פורום אולטרה-סאונד נשים

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל ...

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל מערכת האתר באמצעות הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכן בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אולטרה-סאונד נשים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שאלה לגבי בדיקת NIPT
    ליטל
    15:34 16/09/21 16/09
    15:34
  • במידה ואני עושה דיקור מי שפיר, האם כדאי ויש יעילות לבצע גם NIPT? או שזה מיותר?

• הגב ל: שאלה לגבי בדיקת NIPT

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה לגבי בדיקת NIPT
    ד"ר אתי שפיגל
    07:34 19/09/21 19/09
    07:34
  • דיקור מי שפיר יכיל בתוכו את כל המידע שמוכל בבדיקת ה-NIPT ואף יותר.
    היתרון היחיד של ה-NIPT הוא מהירות קבלת התשובה. החסרון- עלות הבדיקה

בברכה,
    ד"ר אתי שפיגל הינה מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494262
  • הגב ל: שאלה לגבי בדיקת NIPT

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024