X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אולטרה-סאונד נשים
אודות הפורום
אודות פורום אולטרה-סאונד נשים

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי ד"ר אתי שפיגל, מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד, המשמשת כמנהלת יחידת אולטרה-סאונד נשים במרכז הרפואי העמק, עפולה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות ב...

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי ד"ר אתי שפיגל, מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד, המשמשת כמנהלת יחידת אולטרה-סאונד נשים במרכז הרפואי העמק, עפולה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל ד"ר שפיגל באמצעות הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכן בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אולטרה-סאונד נשים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אולטרסאונד מעקב.. מה להסיק?
    שלומית
    19:55 13/07/21 13/07
    19:55
  • היי דר
    הנני שבוע 10 וההריון אינו מתפתח ונראה כבר במשך חודש על עובר שבוע 5+4 והשק מראה שבוע 6+6.
    היום באולטרסאונד כבר לא נצפה דופק בעוד לפני שבוע היה דופק איטי.
    התחיל דימום ממש לא חזק כהה מאוד לפני 3 ימים עם רקמה כלשהי מדי פעם קטנה שיצאה גם בזמן מתן שתן וגם בניגוב. אבל ממש קצת. הנחתי שזה חומר הריוני, שק או עובר או כל דבר שקשור להריון.
    היום באולטרסאונד, ניסיתי להבין אם אולי מדובר במולה חלקי אך לא הצלחתי לקבל תשובות!! הוא רק ברפרוף טען שההריון לא תקין וזהו, שזה אינו מולה חלקי. מהמעט שהבנתי ממנו הוא אמר שמולה חלקי רואים בשליה ציסטות ואצלי אפילו לא הגעתי לשלב של שיליה וששליה מתחילה רק בשבוע 7 ואצלי כאמור ההריון נראה כמו שבוע 6+6 מבחינת שק.
    האם לאור מה שהוא אמר ולאור הממצאים באולטטרסאונד האם ישנו סיכוי שזה כן חלקי ?
    ושאלה שניה, באוטלרטסאונד השק היה שלם, הוא לא ציין משהו שונה משבוע שעבר, פשוט אמר לטכנאית לכתוב את הקוטר שלו.. אז מה זה שיצא ממני מעט בזמן הדימום?? אולי זה היה ציסטות???
    הוא אמר לי לקחת כדורים, בכלל לא טען לחשד למולה חלקי. אני מאוד חוששת לנסות שוב להרות אבל לחכות חצי שנה אין לי זמן מפאת גילי ואם הייתי מניחה שהוא יודע מה שהוא אומר אז הייתי רגועה לנסות שוב.
    האם לאור מה שכתבתי, אתה גם מניח שאכן מדובר בהריון לא תקין אך לא במולה חלקי ומה זה שיצא ממני אם ההריון נראה אותו דבר רק ללא דופק??
    אציין שהבטא בירידה כבר כ 3 שבועות.

• הגב ל: אולטרסאונד מעקב.. מה להסיק?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אולטרסאונד מעקב.. מה להסיק?
    ד"ר אתי שפיגל
    07:41 14/07/21 14/07
    07:41
  • הריון עם מולה בלתי שלמה הוא אכן קשה מאוד לאבחנה בשלב זה. האבחון מתבצע בבדיקת החומר בפתולוגיה.
    באופן כללי התמונה שתיארת מתאימה להריון לא תקין ומרביתם של אלו אינם הריונות מולרים.
    לא ציינת מדוע את חוששת דווקא מהריון כזה.
    מציעה לפנות לרופא מטפל ללבן איתו את החשש, אם אכן יש חשד מוצדק להריון מולרי בלתי שלם ניתן לבצע גרידה ולשלוח לפתולוגיה את החומר שיצא בכדי לדעת בוודאות . (לחסוך זמן וחשש מיותרים)

בברכה,
    ד"ר אתי שפיגל הינה מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494262
  • הגב ל: אולטרסאונד מעקב.. מה להסיק?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021