X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אולטרה-סאונד נשים
אודות הפורום
אודות פורום אולטרה-סאונד נשים

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל ...

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל מערכת האתר באמצעות הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכן בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אולטרה-סאונד נשים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פענוח בדיקת אולטרסאונד
    צ.א.
    23:39 16/06/20 16/06
    23:39
  • בת 46, נשואה ללא ילדים, מחזור אחרון ב 12.3.2020 לרוב קיבלתי כל 26-28 יום מחזור. נפיחות בבטן עשיתי אולטרסאונד: עובי אנדומטריום: 10.8 מ"מ. (יש לי שרירן ידוע). הודגמה רירית במרקם אקוגני עם ממצאים ציסטיים זעירים בתוכה וזרימה מועטה בדופלר. פוליפ? הודגם שרירן ימני סבסרוזי?על רגלית? במימדים: 40*49*40 מ"מ. שחלה ימנית: 22*12 מ"מ ללא זקיקים. שחלה שמאלית: 30*27 מ"מ,בתוכה הודגמו 3 ממצאים היפואקוגניים צלולים במימדים: 1. 27*27 מ"מ. 2. 12*11 מ"מ. 3. 16*13 מ"מ. הוסבר למטופלת על שיזור שחלה. דוגלס: חופשי מנוזל. לגבי ההערה על שיזור שחלה הטכנאית לא דיברה איתי על זה רק אמרה שאולי יש פוליפ וציסטות, האם יכול להיות שרשמה בטעות?
    יש לי תור לרופאת נשים רק בעוד 3 חודשים. האם כדאי ללכת לרופאה אחרת או לחכות לתור שלי? האם הנפיחות בבטן יכולה להיות קשורה למימצאים וגם היעדר המחזור? אודה על תשובתך.

• הגב ל: פענוח בדיקת אולטרסאונד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פענוח בדיקת אולטרסאונד
    ד"ר אתי שפיגל
    07:41 17/06/20 17/06
    07:41
  • באמת מפתיע שההערה הוכנסה ולא הוסבר דבר בהקשר זה.
    האם את סובלת מכאבים? אם כן פני לרופא בהקדם
    בכל מקרה 3 חודשים זה קצת רחוק, נסי להקדים את התור
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר אתי שפיגל הינה מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494262

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פענוח בדיקת אולטרסאונד
    צ.א
    09:54 18/06/20 18/06
    09:54
  • תודה, שוחחתי אתמול בטלפון עם הרופאה, אמרה שכנראה בגלל שעדיין לא קיבלתי מחזור חודשי (שכחתי לציין שקיבלתי כדורי דופסטון להסדרת המחזור, סיימתי לקחת אותם לפני שלושה ימים) אז אלו התוצאות שיצאו ואמרה שתוך חמישה ימים אמור להגיע המחזור, יש לי באמת כיומיים כאבי בטן כמו לפני קבלת מחזור אך עדיין לא קיבלתי. אמרה לי לעשות שוב אולטרסאונד ביום ה 5 למחזור.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024