X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורתופדיית עמוד שדרה
אודות הפורום
אודות פורום אורתופדיית עמוד שדרה

פורום אורתופדיית עמוד שדרה שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר בני ברנפלד, מנהל המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר עלי סולימאן, מומחה באורתופדיית עמוד שדרה ורופא בכיר במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל, וד"ר ארסן שפיגלמן, רופא או...

פורום אורתופדיית עמוד שדרה שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר בני ברנפלד, מנהל המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר עלי סולימאן, מומחה באורתופדיית עמוד שדרה ורופא בכיר במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל, וד"ר ארסן שפיגלמן, רופא אורתופד מומחה ומנתח בכיר העומד בראש היחידה למחלות עמוד שדרה במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לשברים בחוליות, פריצת דיסק, שאיבת דיסק, כאבי גב, קיבוע חוליות הגב, הזרקת צמנט לחוליה, רובוט לניתוחי עמוד שדרה, שחרור לחץ מחוט השדרה, שחרור לחץ מאזור העצב, אוסטאופורוזיס, היצרות של תעלת השדרה, פגיעה בשורש של העצב בעמוד השדרה, שיתוק, שיתוק חלקי, תסמונת זנב הסוס, כאבי צוואר, ניתוח גב מלעורי, ניתוחי גב זעיר-פולשניים, טיפול בגלי רדיו, זריקה אפידורלית, בלוק אפידורלי, שברים אצל אנשים מבוגרים, מחלות ניווניות בעמוד השדרה, פריצות דיסקוס ושברים בחוליות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורתופדיית עמוד שדרה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבי רגליים בהליכה
    אני
    06:13 21/06/21 21/06
    06:13
  • שואלת שוב
    לא יכולה ללכת!!!
    אחרי כמה צעדים מתחיל כאב חזק מהאגן דר הירכיים והשוקיים.
    רק לאחר שמתיישבת ונחה כמה דקות יכולה להמשיך, לעוד כמה צעדים.
    כל הרופאים שהייתי אצלם לא מוצאים הסיבה.
    נשלל כלי דם, היצרות ע"ש,...
    עלי לציין שסובלת מדלקת מפרקים וכשאני לוקחת אופטלגין, הכאבים פוחתים, אך כאבי הרגליים בהליכה לא מושפעים מהאופטלגיין.
    יש למישהו פתרון שיאפשר לי ללכת?
    תודה

מצרפת תוצאות CT עצמות אגן וע"ש מותני.
    אגב למה לא שולחים אותי לבדיקת כל עמוד השדרה? האם קושי בהליכה יכול לנבוע רק מע"ש מותני ולא מכל אורכו?

קבצים מצורפים:
  • הגב ל: כאבי רגליים בהליכה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאבי רגליים בהליכה
    ד"ר עלי סלימאן
    08:09 12/07/21 12/07
    08:09
  • לפי הממצאים בעמוד שדרה מדובר בבלטי דיסק עם היצרות ספינאלית בגובה L3-L4
    שיכול להסביר את הכאבים ברגליים בעת הליכה
    מומלץ הערכת מומחה עמוד שדרה לאפיון סוג הכאב ועיון בבדיקת הדמייה עצמה

בברכה,
    ד"ר עלי סלימאן אורתופד בכיר, מומחה במחלות וניתוחי עמוד השדרה, אורתופד ומנתח עמוד שדרה במחלקה האורתופדיה של בית החולים כרמל, בית חולים אלישע ובמרכז הרפואי זבולון.
    טלפון במרכז הרפואי כרמל: 04-8250560 (דקלה)
    טלפון מרפאה - 04-852-4099
    מייל: [email protected]

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד.
  • הגב ל: כאבי רגליים בהליכה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024