X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורתופדיית כף יד
אודות הפורום
אודות פורום אורתופדיית כף יד

פורום אורתופדיית כף היד שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה והיחידה לניתוחי כף היד מנוהל על ידי ד"ר ליאב יואלי, אורתופד מן המניין (ואחראי מתמחים) במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי "כרמל", הנמנה עם חברי הסגל האקדמי בבית הספר לרפואה של הטכניון. ד"ר יואלי הינו מומחה לכירורגיה של כף הי...

פורום אורתופדיית כף היד שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה והיחידה לניתוחי כף היד מנוהל על ידי ד"ר ליאב יואלי, אורתופד מן המניין (ואחראי מתמחים) במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי "כרמל", הנמנה עם חברי הסגל האקדמי בבית הספר לרפואה של הטכניון. ד"ר יואלי הינו מומחה לכירורגיה של כף היד, ובפרט טראומה של כף היד, ניתוחי גידים ומיקרוכירורגיה של כף היד. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות על שבר בעצם הסירה, קרע בגידים מיישרים, קרע בגידים מכופפים, פגיעה עצבית, לכידת עצבים בכף היד, שברים בעצמות כף היד, העברת גידים בכף היד, בעיות מולדות בכף היד, עיוות מולד בכף היד (ילדים), תיקון גידים בכף היד בעקבות פגיעה ישנה, החלפת מפרק כף היד, ניתוח במפרק כף היד בעקבות שינויים ארטרוטיים, תיקון גידים בכף היד, תיקון עצבים בכף היד ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ולהיעזר בד"ר יואלי כדי לקבל תשובות על שאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורתופדיית כף יד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שבר בשורש כף יד
    אהוד
    10:21 03/09/19 03/09
    10:21
  • שלום רב

אני צעיר בן 29. עושה פעילות ספורטיבית.
    לפני כחודשיים נפלתי על היד ובמיון מצאו אצלי שבר בשורש כף היד בצילום הרנטגן. וגם קיבלתי הפניה לסיטי.
    שמו לי סד גבס כ 3 שבועות ואז אורטופדית מבריאותא אמרה שאין לי כבר שבר ואפשר להוריד את הסד.
    התחלתי תהליך של ריפוי בעיסוק ופיזוטרפיה (מפגש מכל אחד)
    ב 19.8 עשיתי את בדיקת הסיטי שהפנו אותי מהמיון
    ב 26.8 קיבלתי תוצאות ורשום שעדיין יש בעיות בשורש כף היד

ממצאים:
    הודגם שבר מרוסק באספקט הוולרי של עצם הלונטום, ללא תזוזה משמעותית של הפרגמנטים השבורים.
    נצפה שבר תלישה זעיר נוסף הממוקם באספקט הפרוקסימלי של עצם הטריקווטרום.
    שאר העצמות הודגמו שמורות.
    המרווחים בין עצם הסירה לבין עצם הלונטום ובין עצם הלונטום לעצם הטריקווטרום הודגמו שמורים.
    המפרק הרדיו אולנרי הדיסטלי הודגם שמור, ללא סימני פריקה או תת פריקה.
    הרקמות הרכות: ללא ממצא בולט

שאלות:
    1. נצפה שבר תלישה זעיר - מה הכוונה בתלישה יש מה לדאוג?
    2. הודגם שבר מרוסק - מה תהליך הריפוי של דבר כזה?
    3. האם כדאי לי להמשיך בפיזוטרפיה או אני אמור לתת ליד עוד שמן להחלים?
    4. מה הטיפול הכי טוב שאני יכול לעשות? זאת יד ימין והעבודה שלי כך שזה מאד מפחיד אותי.

נכון לרגעים אלה זמן ממושך בהקלדה ותנועות כמו פתיחת דלת והרמת דברים גורמים לי כאב נסבל.

• הגב ל: שבר בשורש כף יד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024