X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורתופדיית כף יד
אודות הפורום
אודות פורום אורתופדיית כף יד

פורום אורתופדיית כף יד שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי כרמל והיחידה לניתוחי כף היד מנוהל על ידי ד"ר סאמר מחולה שהינו אורתופד מומחה בכיר, ומומחה בכירורגיית כף היד, ורופא בכיר במחלקת אורתופדיה ביחידה של כף היד במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לשבר בעצם...

פורום אורתופדיית כף יד שע"י מחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי כרמל והיחידה לניתוחי כף היד מנוהל על ידי ד"ר סאמר מחולה שהינו אורתופד מומחה בכיר, ומומחה בכירורגיית כף היד, ורופא בכיר במחלקת אורתופדיה ביחידה של כף היד במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לשבר בעצם הסירה, קרע בגידים מיישרים, קרע בגידים מכופפים, פגיעה עצבית, לכידת עצבים בכף היד, שברים בעצמות כף היד, העברת גידים בכף היד, בעיות מולדות בכף יד, CONJENITAL, בעיה מולדת, עיוות מולד בכף היד (ילדים), תיקון גידים בכף היד בעקבות פגיעה ישנה, החלפת מפרק כף יד, ניתוח במפרק כף היד בעקבות שינויים ארטרוטיים, תיקון גידים בכף היד, תיקון עצבים בכף היד ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורתופדיית כף יד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעה מאת תאריך ושעה
  •   טיפול בקרע גיד מכופף זרת ביד
  • שלום רב
    אתמול בעת משחק כדורעף חשתי לפתע שאני לא מצליח ליישר את מפרק האחרון (בקצה) של הזרת והוא נשאר מכופף מעט כלפי פנים, חשוב לציין שלא חשתי כל כאב.
    פניתי לצילום בבית חולים ששלל שבר או נקע והרופא יעץ לי לקנות סד קיבוע לאצבע ולהתקינו למשך 6 שבועות על מנת שהגיד יתאחה מעצמו.
    שוחחתי עם חבר שסבל מאותה בעיה ולאחר קיבוע האצבע לתקופה זו הגיד לא התאחה והוא פנה לניתוח.
    שאלתי היא מהם סיכויי ההחלמה ואיחוי הגיד בטיפול שמרני של קיבוע והאם יש דרך לגרום להעלאת סיכויי ההצלחה כמו מנוחה מוחלטת של היד או לא להוריד את המקבע בכלל (כדי למנוע קיפול חוזר של המפרק ופגיעה באיחוי)?
    האם כדאי לפנות ישירות לניתוח? קראתי שסכויי ההחלמה אם מטפלים עד שבועיים מקרות האירוע גבוהים יותר.
    צירפתי תמונה להמחשה.

תודה רבה

קבצים מצורפים:
    • צורפו קבצים שרק המנהל יכול לראות.
  • הגב ל: טיפול בקרע גיד מכופף זרת ביד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    ד"ר סאמר מחולה
    21/05/2017 08:09
  • מדובר בקרע של גיד מישר מפרק בין גלילי מרוחק ,עם צניחה של הגליל המרוחק .בדרך כלל טיפול שמרני ע"י קבוע המפרק בישור במשך 6 שבועות כול הזמן ולאחר מכן קבוע במשך חודש רק בלילה מספיק וההצלחה גבוהה ,

בברכה,
    ד"ר סאמר מחולה, אורתופד מומחה, ומומחה בכירורגיית כף היד, ורופא בכיר במחלקת אורתופדיה ביחידה של כף היד במרכז הרפואי כרמל, ומטפל במרפאתו שברחוב שדרות מוריה 90, חיפה.
    טלפון: 04-8250276 (למנותחים) | 04-8250506 (דקלה) | לבאי המרפאה בשדרות מוריה 90, חיפה: 0543-196-800
    מייל: [email protected] \ [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
  • לאחר שלושה שבועות וחצי בהן השתדלתי שלא להסיר את המקבע מהאצבע התחיל לגרד לי מאוד באצבע.
    הורדתי את הסד לרגע וגיליתי שהאצבע כבר לא מתקפלת מעצמה ויש לי מגבלה בתנועת הקיפול ואני לא מצליח לכופף אותה במאמץ קל, לא ניסיתי בכוח כדי לא לגרום לנזק.
    בנוסף, האצבע נפוחה מהרגיל ומגרדת.
    האם זה תקין?
    האם ניתן להסיק שהאצבע החלימה והגיד התחבר בחזרה או שיתכן והאצבע לא מתכופפת בגלל שהתנפחה או שהמפרק התקשה?

ניסיתי לקבוע תור לאורטופד אך התור הקרוב ביותר הוא לאמצע יולי ולכן אני שואל כאן ורוצה לדעת מה לעשות ואם צריך לפנות לבית חולים או להמתין לתור לאורטופד.
    תודה רבה
    מצרף תמונה של האצבע עכשיו

קבצים מצורפים:
    • צורפו קבצים שרק המנהל יכול לראות.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    ד"ר סאמר מחולה
    23/08/2017 11:04
  • שלום
    מדובר בקרע של גיד מישר של גליל רחקני.
    בדרך כלל הטיפול השמרני יעיל .ע"י קבוע במשך 6 שבועות כול הזמן ולארח מכן 4 שבועות רק בלילה

בברכה,
    ד"ר סאמר מחולה, אורתופד מומחה, ומומחה בכירורגיית כף היד, ורופא בכיר במחלקת אורתופדיה ביחידה של כף היד במרכז הרפואי כרמל, ומטפל במרפאתו שברחוב שדרות מוריה 90, חיפה.
    טלפון: 04-8250276 (למנותחים) | 04-8250506 (דקלה) | לבאי המרפאה בשדרות מוריה 90, חיפה: 0543-196-800
    מייל: [email protected] \ [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2017