X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אונות ופריון הגבר
אודות הפורום
אודות פורום אונות ופריון הגבר

פורום אונות ופריון הגבר שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן, וד"ר ראני זרייק. ד"ר פרידמן הינו רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה ...

פורום אונות ופריון הגבר שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן, וד"ר ראני זרייק. ד"ר פרידמן הינו רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה וד"ר זרייק הינו רופא מן המנין במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל, חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: אין אונות, זיקפה, סטיית איבר המין, הפרעה באיכות הזרע, ספירת זרע, עקרות של הגבר, וריקוצל, הרחבת ורידי האשך, ED - ERECTILE DYSFUNCTION, אי פוריות הגבר, הפרעות בשפיכה, שפיכה מוקדמת, מחלת פיירוני, תרופות להפרעת זיקפה, טיפול לאין אונות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אונות ופריון הגבר

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאב במפשעה ובאשך שמאל
    ברק
    10:17 17/07/21 17/07
    10:17
  • זה התחיל בכאב באשך שמאל ובבטן תחתונה מצד שמאל. בוצעו אולטרסאונד דופלר ואשכים הכל תקין למעט שתי ציסטות קטנות 1.3 מימין ופחות מסנטימר משמאל, בוצע ציסטוסקופיה בעקבות זרם חלש וקושי בהתלת שתן בבדיקה הכל יצא תקין הבדיקה כאבה תופת, בוצע אולטרסאונד בטן עליונה כבד כיס מרה טחול כליות והכל תקין.האורולוג אמר לי שזה לא בעיה אורולוגית.גם כירורג במיון שלל בקע.

כעת שק האשכים משמאל נראה אדום יותר מהימני וגם מגרד, עדיין יש כאבים בצד שמאל בבטן תחתונה. וברגע שאני מגיע לזקפה מהכאב החד האיבר נופל ולא מצליח להגיע לשפיכה. גם כשהרגשתי שהתחיל לצאת קצת ממזמן אז הזרע לא הצליח לצאת מהגוף. לפעמים יש נוזל בשתן. איזו בדיקה אתה ממליץ לי לעשות כדי לגמור את הסאגה הזו שאני סוחב 3 חודשים ונאנק מכאב בחילות לא מסוגל ללכת בקושי. יש אורולוג מומלץ מהכללית שהוא עדין ורגיש למצב ולא מכאיב בבדיקה?

• הגב ל: כאב במפשעה ובאשך שמאל

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאב במפשעה ובאשך שמאל
    ברק
    10:32 17/07/21 17/07
    10:32
  • גם בעת זקפה יש כאבים בצד שמאל בטן תחתונה. ויש גם קושי במתן שתן ולעשות קקי. מרגיש כמו לחץ כזה על חבל הזרע על אשך שמאל והכל רק בצד השמאלי

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאב במפשעה ובאשך שמאל
    ד"ר בוריס פרידמן
    10:21 18/07/21 18/07
    10:21
  • שלום ברק
    לעיתים כאבים באשך הם כאבים מקרינים מאיזור הבטן ורצפת האגןובאם לא היו ממצאים באשכיים באולטרסאונד או במערכת השתן לפי ציסטוסקופיה, כדאי לעשות הערכה של היעדר ממצאים אחרים שגורמים לכאבי בטן משמאל כולל במערכת העיכול אצל רופא גסטרואנטרולוג. באם לא יהיו ממצאים גם שם, צריך לשקול טיפול במשככי כאבים להקל עליך את הממצאים כולל משככי כאבים דוגמת אופטלגין נוזלי כחצי שעה בטרן יחסים לפרק זמן קצוב להקל כאבים סביב זקפה ושפיכה. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאב במפשעה ובאשך שמאל
    ד"ר בוריס פרידמן
    10:21 18/07/21 18/07
    10:21
  • שלום ברק
    לעיתים כאבים באשך הם כאבים מקרינים מאיזור הבטן ורצפת האגןובאם לא היו ממצאים באשכיים באולטרסאונד או במערכת השתן לפי ציסטוסקופיה, כדאי לעשות הערכה של היעדר ממצאים אחרים שגורמים לכאבי בטן משמאל כולל במערכת העיכול אצל רופא גסטרואנטרולוג. באם לא יהיו ממצאים גם שם, צריך לשקול טיפול במשככי כאבים להקל עליך את הממצאים כולל משככי כאבים דוגמת אופטלגין נוזלי כחצי שעה בטרן יחסים לפרק זמן קצוב להקל כאבים סביב זקפה ושפיכה. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021