X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום גינקולוגיה כללית ואונקולוגית
אודות הפורום
אודות פורום גינקולוגיה כללית ואונקולוגית

פורום גינקולוגיה כללית ואונקולוגית שע"י מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי פרופסור עופר לביא, גינקולוג, מנהל מחלקת נשים ויולדות ומנהל היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אניס כלדאוי, רופא גינקולוג בכיר במחלקת נשים ויולדות, ביחידה...

פורום גינקולוגיה כללית ואונקולוגית שע"י מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי פרופסור עופר לביא, גינקולוג, מנהל מחלקת נשים ויולדות ומנהל היחידה לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אניס כלדאוי, רופא גינקולוג בכיר במחלקת נשים ויולדות, ביחידה לכירורגיה גינקולוגית זעיר-פולשנית ובמרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכן להעלות שאלות הנוגעות למצבים ממאירים בצוואר הרחם, מצבים טרום-ממאירים ברירית הרחם, מצבים ממאירים של הרחם, מצבים ממאירים של השחלה והפריטונאום, כירורגיה אנדוסקופית, פריון ומצבים ממאירים, וכירורגיה כללית. כמו כן ניתן לשאול בנושאי טיפולי פוריות, הפריה חוץ-גופית, הקפאת ביציות, הקפאת רקמת שחלה, טיפולי פוריות בחולות סרטן, ומעקב היריון. הינכן מוזמנות ללמוד מניסיונן של גולשות אחרות בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכן במהירות האפשרית.

מנהלי פורום גינקולוגיה כללית ואונקולוגית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • צוואר רחם שלא נמחק
    רווית
    11:24 24/03/15 24/03
    11:24

• קוראים לי רווית ואני בת 27
    במהלך הלידה הראשונה שלי הייתי צרכיה לעבור ניתוח קיסרי בגלל שצוואר הרחם לא נמחק. רציתי בבקשה להבין מה זה אומר ? למה זה קרה? והאם באמת הייתי צרכיה לעבור ניתוח? אין טיפולים אחרים?

או שאולי אם היו מחכים עוד קצת הצוואר רחם היה נמחק מעצמו?
    רווית.

• הגב ל: צוואר רחם שלא נמחק

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ניתוח קיסרי או לידה רגילה
    ד"ר גיל פאר
    18:22 24/03/15 24/03
    18:22
  • שלום רוית.
    קשה להתייחס לשאלתך היות וחסרים משתנים רבים להרכיב את תמונת המצב שהיתה בחדר לידה אז וגרמה לרופאים להחליט כי אין טעם להמשיך בלידה רגילה ויש לסיים בניתוח קיסרי.
    בין המדדים שאנו משתמשים בהם להערכת התקדמות הלידה ניתן למנות את - פתיחת הצוואר, מחיקת הצוואר, גובה החלק המתקדם, המוניטור העוברי ועוד.
    ניתוח קיסרי על חוסר התקדמות בלידה אינו בהכרח מחייב ניתוח קיסרי חוזר. בהתקיים תנאים מתאימים אנו בהחלט ממליצים על ניסיון לידה רגילה.

ד"ר גיל פאר
    מנהל המרפאה לשימור פוריות, מרחב חיפה-גליל מערבי ובית חולים כרמל.
    מנהל מרפאת הפוריות, מרכז רפואי לין, חיפה
    [email protected] \\ 058-6009009
  • הגב ל: ניתוח קיסרי או לידה רגילה

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    רווית
    20:36 24/03/15 24/03
    20:36
  • מה שאני יכולה להוסיף זה שהייתי כבר בפתיחה של 9 אצבעות הרבה מאוד זמן והם התחילו לחשוש שהלידה לא מתקדמת והתינוק עלול להיות במצוקה..
    אבל אני לא בטוחה. שום דבר לא היה ברור לי במצבי.. כי לא לקחתי אפידורל

זה עוזר להבין את המצב?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר גיל פאר
    21:43 24/03/15 24/03
    21:43
  • רווית היקרה
    אני מבין שמטריד אותך השאלה שמטרידה אותך השאלה "אולי היה אפשר אחרת".
    הנתונים שמסרת כעת מלמדים כי ההתערבות היתה בשל מצוקה עוברית משולבת עם חוסר התקדמות בלידה.
    האמיני לי שלבחון כעת את ההחלטה בדיעבד זהו עניין מורכב עד מאד ואין זה נכון לנסות כעת ולהבין את כל מכלול השיקולים שכן לצורך זה נדרשים הרבה מאד נתונים שאין לנו.
    כולי תקוה שאת בבריאות שלמה והילד ממלא אותך באושר רב וגם כן בריא ושלם. ואם אכן התשובה לשתי השאלות הללו חיובית ... אז נאמר דיינו (ברוח הפסח הקרב).

ד"ר גיל פאר
    מנהל המרפאה לשימור פוריות, מרחב חיפה-גליל מערבי ובית חולים כרמל.
    מנהל מרפאת הפוריות, מרכז רפואי לין, חיפה
    [email protected] \\ 058-6009009

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021