X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום בירור פוריות
אודות הפורום
אודות פורום בירור פוריות

פורום בירור פוריות, טיפולי פוריות שע"י היחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר גליה אורון, מנהלת היחידה. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר צפנת וינר מגנזי, מנהלת בנק הזרע ביחידה להפריה חוץ גופית בבי"ח כרמל, וד"ר סיון סקוירסקי רופאה מומחית בכירה המבצעת תת-התמחו...

פורום בירור פוריות, טיפולי פוריות שע"י היחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר גליה אורון, מנהלת היחידה. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר צפנת וינר מגנזי, מנהלת בנק הזרע ביחידה להפריה חוץ גופית בבי"ח כרמל, וד"ר סיון סקוירסקי רופאה מומחית בכירה המבצעת תת-התמחות ביחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית, מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות למדוע חשוב להעריך מצב פריון, הערכת מצב פריון האישה, הערכת מצב פריון הגבר, הערכת מצב הפריון של הזוג, מתי נמליץ על שימור פריון, אפשרויות לטיפול במקרה של בעיות ביוץ, שחלה פוליציסטית, שיעור יתר, טיפולי פריון שכיחים, הזרעה תוך רחמית (IUI), טיפולים הורמונאליים - מתי?, צילום רחם, היסטרוסקופיה, לפרוסקופיה, אנדומטריוזיס, מתי נמליץ על IVF?, חסימת חצוצרות הריון חוץ רחמי , איקקלומין, בדיקת זרע, פרופיל הורמונלי, AMH רזרבה שחלתית, השבחה ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום בירור פוריות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בדיקת זרע לגבר
    M.g
    17:33 26/06/21 26/06
    17:33
  • בוקר טוב
    הלכתי לעשות בדיקת זרע באיזור שאני גר
    יצא תוצאות שאני לא מבין כל כך אחוזים וכאלה אבל הדורה התחתונה בהמלצות זה
    Decreased motility and morphology
    Suggest male infertility evaluation
    אני בן 33
    ב 4-5 שנים האחרונות אני אני חושב שנאי סובל מסוג של דיכאון לא הלכתי לבדוק את זה ולא בטוח שזה דיכאון אבל אני חושב שכן השרלה שלי אם זה יכול להשפיע על הזרע? אם כן יכול ליהיות שאם אני יתחיל לטפל בזה הבעיה של הזרע תפתר? אם לא מה הצעדים הבאים שאני צריך לעשות? אני גר בארצות הברית מתכן לעבור לארץ בקרוב והתכנון שלי זה להתחיל את
    הבדיקות שוב דם ולראות מה הולך
    אני מוטרד מזה מאוד ולא יודע איפה לשאול את כל השאלות הרבות שיש לי מקווה למצוא עזרה וחלק מהתשובות לשאלות שלי
    איך אני מתחיל לטפל בבעיה הזאת ? האם הזרע שלי לא יהיה טוב לעולם? רק זמני? איך אני יכול לדעת את הדברים האלה? שאני מגיע לארץ
    ורוצה להתחיל את כל הבדיקות ואם צריך לטפל בזה לאיפה אני הולך? לקופת
    חולים שלי ? מרפאה פרטית? איפה נמצאות מרפאות בשביל זה בארץ?

• הגב ל: בדיקת זרע לגבר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בדיקת זרע לגבר
    ד"ר גליה אורון
    08:24 27/06/21 27/06
    08:24
  • אין להסתמך על בדיקת זרע בודדת לקביעת אבחנות
    יש לחזור עם הבדיקה
    ירידה בתנועתיות ומורפולוגיה אינן בהכרח קובעות אי פוריות הגבר ! ובהחלט אין מקום להלחץ ולדאוג כיוון שיש פתרונות רבים ויעילים למצבך. דכאון פני עצמו אינו משפיע כל איכות הזרע. צריך לקחת תשאול מסודר של אורח החיים ולברר האם ישנם גורמים שעלולים כן להשפיע על איכות הזרע...
    לפי כך מומלץ להפגש עם רופא פיריון בהגיעך לארץ.
    בהצלחה:)

ד"ר גליה אורון מומחית במיילדות, בגינקולוגיה, וכן בפריון ובהפריה חוץ-גופית (IVF - In vitro fertilization).
    טלפון: 04-8250335
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בדיקת זרע לגבר
    ד"ר סיון סקוירסקי
    08:29 27/06/21 27/06
    08:29
  • מחזקת את דבריה של ד"ר אורון, אוסיף ואציין כי בארץ ניתן לפנות למרפאות פוריות ציבוריות במסגרת קופת חולים על מנת לקבל ייעוץ מוסדר והכוונה להמשך

ד"ר סיון סקוירסקי רופאה מומחית בכירה המבצעת תת-התמחות ביחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית (IVF - In vitro fertilization)
    טלפון: 04-8250335
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בדיקת זרע לגבר
    Mg
    18:00 27/06/21 27/06
    18:00
  • רציתי לשאול עוד שאלה
    הבדיקה היתה בבוקר
    שתיתי קפה לפני שהלכתי לשם
    ושאוננתי בהתחלה כאב לי אז השתמשתי ברוק ואולי נשאר לי קצת קפה בפה יכול ליהיות שזה השפיע על התוצאות? אני רוצה ללכת שוב לבדיקה יש איזהשהו חומר סיכה שאפשר להשתמש שלא ישפיע על הבדירה במקום שאני ישתמש ברוק או חומר אחר שלא טוב? שאני מגיע לישראל ללכת לרוםא משפחה של ככלית מהביטוח ומשם להמשיך את כל התהליך? או ללכת ישר לבדיקות ואם תריך להתחיל לטפל בזה אם אפשרי בכלל?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024