X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חשיבות מכשיר שמיעה
    משה
    10:21 16/05/22 16/05
    10:21
  • שלום פרופסור שצופק,
    קיימת אצלי ירידת שמיעה באוזן אחת כנראה עקב רעש (-40 דייבי ב4khz) הבנתי שכדאי לשים מכשיר שמיעה גם אם יש ירידה קלה כמו אצלי כדי "לשקם" את העצב אבל לפי מה שידוע לי אם אשים גל סינוס בתדר 4khz כל היום ההפך יקרה העצב יהיה חלש עוד יותר אז שתי הדברים יחסית סותרים.
    האם הכוונה בלשים מכשיר שמיעה מוקדם זה בשביל שהסינפסות במוח ימשיכו לעבוד כראוי?
    אשמח לתשובה שלך תודה

• הגב ל: חשיבות מכשיר שמיעה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חשיבות מכשיר שמיעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    12:41 16/05/22 16/05
    12:41
  • לדעתי אם הליקוי הוא רק בתדר 4000 הרץ עד 40 דציבל אין צורך כלל במכשיר שמיעה. כאשר יש ליקוי משמעותי בתדרים 500 עד 3000 הרץ שהם תדרי הדיבור דחיית שיקום על ידי מכשירי שמיעה מביא לכך שהאזור במח האחראי על הבנת המדובר נתפס על ידי מידע ראייתי של קריאת שפתיים ואם משהים השיקום מכשירי השמיעה לא יועילו.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חשיבות מכשיר שמיעה
    משה
    10:16 17/05/22 17/05
    10:16
  • תודה, יש לי notch
    4k -40db
    3Khz -30db
    6khz - 20db
    כן נפגע לי קצת ה3Khz

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חשיבות מכשיר שמיעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    11:59 22/05/22 22/05
    11:59
  • בנתונים אלה איני סבור שיש צורך במכשיר שמיעה.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024