X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הרגשה גרועה מאוד
    שולי
    14:20 11/05/22 11/05
    14:20
  • שלום.
    לפני חודשיים וחצי התעוררתי עם סחרחורת נוראית שהתחזקה ונחלשה לפרקים. במהלך תקופה זו פניתי לרופא המטפל והנ"ל הפנה אותי לא.א.ג. לא נמצאו כל בעיות, והוא הפנה אותי לE.N.G.. כרגע מחכה לתור. במקביל נעשו בדיקות דם, ונמצא חוסר חמור בB12, הממצא הראה 92, ותכף התחלתי שלושה שבועות רצופים של זריקות לשריר פעמיים בשבוע. לא חל שיפור כלל. לאחר שלושת השבועות בוצעה שוב בדיקת דם והפעם הממצא היה 625.. אך ההרגשה לא השתנתה.. במקביל יש לי שריר תפוס באזור השכמה השמאלית שמקרין על הצוואר. התחלתי טיפול אצל כירופרקט.. לאחר הפגישה הראשונה הרגשתי הקלה מסוימת בסחרחורת.. אך זה לא יציב ולפעמים זה חוזר אפילו ביתר שאת.. ההרגשה היא סחרור, או ורטיגו או שיוט.. קשה לי להסביר, כמו חוסר פיקוס כללי, בלבול, ראיה מטושטשת לפרקים, טינטון לפרקים וראש כבד. תחושה גרועה מאוד שמלבה חרדה ודאגה..
    אני אדם צעיר ופעיל פיזית, אין לי בעיות כרוניות וגם במשפחתי אין כלל בעיות כאלה
    השאלות שלי הן:
    תוך כמה זמן עתיד הייתי להרגיש שינוי אם אכן הבעיה נעוצה במדדי הB12 הנמוכים? האם ישנם נזקים נוירולוגים שיכולים להתקבע ממחסור כזה?
    והאם יכול להיות שזה מהצוואר? או שאפילו גם וגם..
    תודה רבה רבא
    שולי

• הגב ל: הרגשה גרועה מאוד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הרגשה גרועה מאוד
    פרופסור אבי שצ'ופק
    14:25 11/05/22 11/05
    14:25
  • יש סיבות רבות מאד לסחרחורת. מתיאור הסימפטומים שלך איני סבור שהבעיה היא ברמת b12.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: הרגשה גרועה מאוד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024