X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • גנטמיצין טיפול
    ערן
    16:01 30/12/21 30/12
    16:01
  • היי יש לי בעייה באוזן הפנימית,כבר שנה,במשך כול תקופה ניסיתי דיאטת דלת מלח ופיזיוטרפיה ושום דבר לא עוזר ,כול היום אני נמצא במצב של טינטון וחוסר שיווי משקל שניתו לתפקד אך קשה ,ומידי חודש סחרחורת סיבובית שנעלמת אחרי דקה,אך במשך יומיים רצופים מגבירה את חסר שיווי המשקל,קראתי על טיפול פולשני של. גנטמיצין שגורם לפגיעה ושיתוק במערכת המשקל, האם טיפול כזה יכול למנוע את בעיית הסחרחורת וחוסר שיווי משקל לתמיד?
    הבנתי גם שיכולה להיות או תהיה פגיעה בשמיעה באוזן הבעייתי,
    מבחינתי עדיף לוותר על שמיעה באוזן אחת מאשר כול החיים לסבול מהתופעות שקורים היום

• הגב ל: גנטמיצין טיפול

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • גנטמיצין טיפול
    פרופסור אבי שצ'ופק
    21:52 31/12/21 31/12
    21:52
  • הזרקת גנטמיצין לאוזן התיכונה מכאן הוא מגיע לאוזן הפנימית היא טיפול בהתקפי סחרחורת לא נשלטים במחלת מניאר אם אמצעים תרופתיים ודיאטטיים לא עוזרים. טיפול זה לא ישפר הטנטון ועשוי לפגוע בשמיעה. טיפול זה אינו מומלץ במידה ויש פגיעה גם במערכת שיווי המשקל של האוזן השניה. הטיפול עשוי לגרום להחמרה בבעית שיווי המשקל אך לרוב מרכיב זה ניתן לשיפור בפיזיותרפיה מתאימה. טיפול בגנטאמיצין יש לשקול תוך לקיחה בחשבון של כל המרכיבים אצל רופא מומחה לנושא.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: גנטמיצין טיפול

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024