X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סחרחורת לא סיבובית ירידה בשמיעה ובדיקות
    ט
    20:49 28/07/21 28/07
    20:49
  • שלום דר,בת 50 ,שנתיים סחרחורת לא סיבובית אלא כמו לחץ כסה רגעי בעיקר בזמן סיבוב ימינה או שמאלה יותר שמאל.גן שקמה מהמיטה בלילה יש דום נשימה קל שינה קטועה חשה לחץ לעיתים מחזיקה קיר,שעייפה גם זה מתגבר.בדיקת שמיעה יש ירידה ב4000 עד25 דציבל ובשניה 20.שנים אחרונות מרגישה ירידה ממש ושטאלת שוב ושוב מה אומרין לי בחלק מהמצבים.אאג אומרת כי הבדיקה בנורמה ונתנה ברה לבדוק למה אנע מרגישה ככה.היא לא מפרטת ואננ דואגת מאד הברה אמור לבדוק עד הגזע מה בעצם?אם יש משהו מפריע כמו גידול?האם זה יבדטק מקור סחרחטרת וירידת שמיעה??בקושי הבנתי ממנה.3 שבועות לפני הסחרחורת הלא סיבובית הזו התעלפתי נפלתי והתעוררתי כתוצאה מהכנה לקולנוסקופיה אמרו לי במיון זה תגובה להכנה אשלגן היה נמוך ודימר גבוה סיטי חזה תקין קעבלתי אשלגן עירוי ודוחררתי.לאחר מס חודשין התעקשתי לבדיקות ונעשה שוב קרידה ודימר שהיו תקינים.האן עש קשק בין הנפילה לסחרחטרת שהחלה פחות מחודש איכ?האם עש קזר לירידה בשמיעה?אודה לך על מענה לכל התשובות שאני מקבלת לא מסםקטת ולוקות בחסר.מאד דואגת.מרי מח שנעשה בגלל נימול שהחל לםני 3 שנים והחמרת גב העה תקין חוץ מכיארי מח.הכיארי אמרו לא פוגע בי.מרי נוסף נעשה אותו דבר לפני שנה.אודה מראש על הכל דר

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: סחרחורת לא סיבובית ירידה בשמיעה ובדיקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    21:13 28/07/21 28/07
    21:13
  • לצערי השאלות לא ברורות ולא ממוקדות. יש כאן הרבה נושאים והפורום לא ערוך לפירוט כזה של שאלות שברובן אינו בתחום האוטונוירולוגיה.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    21:48 28/07/21 28/07
    21:48
  • אני אתמקד,בת 50,סחרחורת שנתיים לא סיבובית כמו לחץ בזמן פנייה ימינה או שמאלה ,קימה ממיטה,לב נשלל.ולחץ דם.ירידה בשמיעה גםבשניםאחרונות ב.שמיעה הראתה ב4000 25 דציבל,אאג אמרה בנורמה ונתנה ברה.רציתי בבקשה דר לדעת האם הברה זה כדי לבדוק מה מפריע לי בשמיעה היות ולדעתה הבדיקת שמיעה בנורמה?האם הברה בודקת אם יש גידול?האם בודקת מקור סחרחורת?האם הברה מסוכנת ויכולה לגרום להחמרה בשמיעה או במשהו אחר? האם ההתעלפות נפילה על הרצפה תתכן שהיא הסיבה לסחרחורת הזו ללחץ הזה בזמן שאני מתכופפת מסתובבת?אודה לתשובותיך.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    21:50 28/07/21 28/07
    21:50
  • מרי מח שנעשה בשל סיבה אחרת מראה רק כיארי . בדיקה קלורית לא עשיתי מחשש כי קשה.האם כיארי פתאום יכול לגרום לסחרחורת כזו?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    23:03 28/07/21 28/07
    23:03
  • BERA אינה בדיקה מסוכנת. אינה בודקת מקור סחרחורת. משמשת לבדיקה של הסיבה לירידה בשמיעה - האם באבר השמיעה עצמו או בעיה בהולכה העצבית מאבר השמיעה למוח. התעלפות אינה סיבה לסחרחורת ועילפון לא נגרם כתוצאה מפגיעה במערכת שיווי המשקל של האוזן הפנימית.
    נראה שאת באמצע בירור אצל רופא אא"ג שטרם הסתיים.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    23:05 28/07/21 28/07
    23:05
  • chiari אם הוא משמעותי יכול לגרום לסחרחורת. אבל נוירולוג צריך לבדוק אותך בעניין זה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    09:52 29/07/21 29/07
    09:52
  • קודם תודה דר.רק להבין ממך היות וה אגג לא מפרטת ולא ברורה, הברה כתבת כי בודקת את ההולכה העצבית מתכוון שתתכן פגיעה שם?ואםכן ממה? העילפון והנפילה על הרצפה היו 3 שבועות לפני תחילתה ביום ההכנה לקולנו.ייתכן כי קיבלתי מכה שגרם לסחרחורת?ייתכן זה עניין של קריסטלים?ניתנה לי אז שהחל הכל בדיקה קלורית ווי אן גי לא עשית מחשש שהבדיקות קשות.גיגול יכול להיות סיבה שאני לא שומעת טוב?ברה מגחה דברים כאלו?לא קיבלתי הסברים לכלום.הכיארי נאמר כי הוא לא הסיבה והוא בנורמה.נכתב צניחת טונזילות בגדר הנורמה.נעשה לי עקב סיטי ראש עם חשד לבצקת ומחיקה יחסית של סולצי וגירי.המרי אמרו תקין.אודה על מענה לגבי אם ברה ניתנה לבדוק גידול שמפריע לי לשמוע האן צריך לעשות בדיקות שמיעה ברעש כפי שקראתי?אודה לתשובותיך בתוך הכאוס שאני בו,הייתי רוצה חהגיע אליך אך אנע מהמרכז וזה רחוק

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    09:55 29/07/21 29/07
    09:55
  • אני מחדדת לגבי מה שענית לי,שאלתי אן הסחרחורת נגרמה כתוצאה מנפילה והעילפון ולא ההפך.התעוררתי מצאתי עצמי עח הרצפה ואולי קיבלתי מכה בראש שגרמה לסחרחורת 3 שבועות לאחר מכן.תודה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022