X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טינטון ולחץ באוזן בנסיעה בעיקר
    משה
    10:28 24/03/21 24/03
    10:28
  • אז לפני חודשיים הגיע אלי צפצוף באוזן ממקור לא יודע. ניגשתי לרופא אוזניים שלושה פעמים ובשלושת הפעמים הוא אמר לי שהכל תקין אצלי באוזן גם שהתלוננתי בפעם השניה שהייתי אצלו והשלישית על לחץ באוזניים בעיקר באוזן ימין כאשר אני נוהג ברכב. (הלחץ באוזן מגיע 90% מהפעמים מנסיעה ברכב) עשיתי בדיקת שמיעה והיא יצאה תקינה לגמרי חוץ מירידה קטנה בדציבל גבוהה וגם הירידה הזאת נורמלית לחלוטין. בבדיקת שמיעה אמרו לי שהכל תקין והשמיעה שלי היא נורמה לחלוטין. מה עלי לעשות עם הלחץ באוזן בזמן נהיגה? האם תעלת השמע שלי צריכה הרחבה? למה הלחץ באוזן מגיע בנסיעה ברכב. הלחץ המציק באוזן גורם לי להזיז את הלסת שלי וברגע שאני מזיז אני מרגיש כאילו עור התוף שלי נמתח עם הזזת הלסת. אני גם אציין שקיימות אצלי עוד 3 שיני בינה כלואות שלא חילצתי אחד בצד ימין (האוזן עם הלחץ בנסיעה בעיקר) ועוד שניים בצד שמאל. (אחת למעלה אחת למטה) כולן כלואות. מה עלי לעשות? איך בודקים את תעלת השמע שלי האם היא צרה ?

• הגב ל: טינטון ולחץ באוזן בנסיעה בעיקר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • טינטון ולחץ באוזן בנסיעה בעיקר
    פרופסור אבי שצ'ופק
    17:40 24/03/21 24/03
    17:40
  • ייתכן ומקור הבעיה הוא בחצוצרת האוזן שתפקידה להשוות את הלחץ באוזן התיכונה ללחץ שבסביבה.
    ניתן לבדוק תיפקוד התעלה בבדיקת טימפנומטריה וע"י בדיקת לוע האף באמצעות סיב-אופטי אצל רופא אא"ג.
    באזור המרכז אתה יכול להתיעץ למשל עם מרפאת אא"ג בבי"ח איכילוב.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: טינטון ולחץ באוזן בנסיעה בעיקר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024