X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חוסר יציבות
    משה
    14:46 07/10/20 07/10
    14:46
  • שלום דוקטור קודם כל תודה על הזמן שלכה. אני בן 26 סובל מי דיזינס כבר בערך 8 שנים אני ינסה לפרט קודם כל סימפטומים מדויקים אחר כח בדיקות שעשיתי כדאי שיהיה מסודר. בגדול זה התחיל בערך בגיל 18בהתחלה למשך בערך שנתיים היה רק תחושת חוסר יציבות בהליכה הכי טוב שהייתי מתאר את זה היה הרגשה כמו ללכת על ספוג כאילו שיש המשכיות של התנועה אפילו שאני כבר לא עושה באותו רגע תנועה שנתיים בערך לא התייחסתי לזה הלכתי כמה פעמים לרופא עשיתי כמה בדיקות לא יצא כלום וזהו ואז טסתי לארצות הברית ושמה תקף אותי תחושה חזקה של דיזינס שהיה חדש שהרגשתי דיזינס אפילו שאני עומד זה תחושה כאילו אני עומד ליפול לצדדים אני מציין שמבחינה ויזואלית התחושה מול העיינים נשארה יציבה לא הרגשתי שהכול מסתובב סביבי או שאני מסתובב רק שאני עומד ליפול לצדדים חוץ מי זה כל תנועה אם הראש החמירה את הדיזינס ומי אותו מקרה גם התחלתי להרגיש שיוט בשכיבה במיטה שלפני זה לא הרגשתי חזרתי לארץ הלכתי לפיזרותפיסת מומחה לא אציין את שמו כמובן האו עשה בדיקה אם מקשפיים שקוראות תנועות עיינים חוץ מי עוד כמה בדיקות וסטבולריות עשה גם בדיקה בעמידה על משטח בתנועות מסויימות ורישום תנועת העיינים על ידי משקףים אם לייזרים האו אמר שיש פגיעה קטנה באוזן אחד עשיתי פיזותרפיה לפי המלצות בערך שנה וחצי מי אז נעלם תחושת השיוט בשכיבה כמעט לגמרי ושיפור ביום יומי של תחושת הדזינס בהליכה. וכאן אני מגיע לשאלתי לגבי מה שכן נשאר זה כמה פעמיים טובות בשנה יש התקפים חזקים של דיזינס כאילו אני עומד ליפול וקשי לעשות תנועות בראש בגלל שזה מחמיר את התחושה חוץ מי זה אני מרגיש לפעמים כאילו נדדוד רגעי שמגיע מי האוזן כאילו שאני עומד ליפול לאותו צד. ובטיסות אני מרגיש בעיקר בהמראה ובנחיתה תחושה של דיזינס ואני חייב להיצמד לכסיא חוץ מי זה אני מרגיש כל תנועה קטנה שהמטוס עושה ימינה שמולאה ואם אני הולך במטוס בעמצאה הטיסה ואני עומד יש לי תחושת דיזינס חזקה ואני חייב להחזיק במשהו אחרת אני ממש מרגיש שאני עומד ליפול וזה חולף אחרי הטיסה חוץ מי זה גם יש לי עדיין תחושה חזקה של דיזינס אחרי ירידה מי מדרגות נעות או אחרי הליכות ארוכות גם יש לי תחושה חזקה של דיזינס לכמה דקות חוץ מי זה אם אני מכניס אצבע לתוך האוזן בעיקר אוזן שמואל ועושה פימפום קל אני מרגיש כאילו כל המציאות מתנדדת לי מול העיינים (האם זה יכול להצביע על פיסטולה?)בדיקות שעשיתי. ויצאו תקינות זה mri מוח ct אוזניים בדיקת שמיעה בדיקת שדה ראייה מורחב בדיקת eeg בדיקת שמיעה דופלר עורקי הצוואר אקו לב אולטר לב מבחן מאמץ ובדיקות דם כלליות. יש לי גם באופן קבוע טניטון באוזן אבל זה לא באמת מפריע לי. אז קודם כל תודה לכה על התשובה שתיתן סליחה על השאלה הארוכה אם יש לכה מחשבה מה עוד צריך לבדוק או לעשות או למי לפנות לא משנה איפה שזה לא יהיה בארץ זה לא משנה אשמח מאוד לשמוע לעצתכה ואבקש גם האם יש לכה איזה פתרון שיכול לעזור בטיסות בגלל שאני חייב לטוס ממש בקרוב תודה רבה

• הגב ל: חוסר יציבות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חוסר יציבות
    פרופסור אבי שצ'ופק
    19:26 07/10/20 07/10
    19:26
  • יש כאן הרבה אפשרויות לסיבת הסימפטומים שאתה מתאר.
    צר לי אבל איני יכול להגיע לאבחנה ולייעץ על טיפול מהמידע שנתת לי.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חוסר יציבות
    משה
    20:05 07/10/20 07/10
    20:05
  • תודה רבה על התשובה. האם חסר מידע שאני יכול להשלים כדאי להגיע לאבחנה?
    האם יש לכה המלצה למומחה שאפשר לפנות אליו?
    תודה רבה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חוסר יציבות
    פרופסור אבי שצ'ופק
    21:13 07/10/20 07/10
    21:13
  • באיזור חרושלים - פרופ' רוני פרץ משערי צדק.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022