X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סחרחורת כתומאה מורטיגו
    דנית
    12:08 07/10/20 07/10
    12:08
  • שלום רב, אני בת 43 לפני כחודש באמצע הלילה כשהסתובבתי החלה לי סחרחורת שלא הכרתי , כל החדר הרגיש לי כמסותבב מהר קמתי בבהלה והתיישבתי על המיטה, זה עבר אבל הפחד לזוז נשאר, כל התכופפות או שינוי תנוחה זה חזר, בבוקר ניגשתי לרופא אאג שאיבחן זאת כורטיגו bppv ועשה לי את תנועות הראש , ישנתי יותר טוב אבל בכשנכנסתי למקלחת שוב הרגשתי סיבוב קל יותר אבל מפריע לשגרה, חשוב לציין שמאז עשיתי כמה תרגילים גם עם רופא וגם לבד, אני מרגישה טוב יותר, אבל אם אנסה לישון על צד שמאל )שזאת האוזן שממש עושה לי את הסחרחורת) או על הגב ממש בלי הגבהה של הראש על החדר שוב מסתובב דבר אשר גורם לי לבהלה, אבל אם אני נמנעת אז אין בעיה, רק בבקרים מישיבה לשכיבה ולהיפך קצת תחושה של אי יציבות האם זה נורמלי שעדיין אינני יכולה לשכב כרגיל? והאי יציבות הקלה האם גם טבעי? ואם כן מתי אוכל לחזור לשכב כרגיל ללא תחושה שהחדר מסתובב?
    תודה מראש

• הגב ל: סחרחורת כתומאה מורטיגו

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורת כתומאה מורטיגו
    פרופסור אבי שצ'ופק
    12:17 07/10/20 07/10
    12:17
  • אם עדיין ישנה סחרחורת סיבובית משמעותית בהפנית הראש לשמאל כדאי לחזור לרופא שטיפל בך והוא ישקול אם צריך להפנות אותך לפיזיותרפיסט/ית שעבר הכשרה מתאימה. לאחר טיפול מוצלח יכולה להימשך סחרחורת קלה ואי יציבות מספר ימים. אם זה ממושך יותר צריך לבדוק יותר לעומק ולראות אם אין פגיעה קבועה במערכת שיווי המשקל של האוזן הפנימית שדורשת טיפול אחר.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורת כתומאה מורטיגו
    דנית
    15:23 07/10/20 07/10
    15:23
  • תודה על תשובתך, רציתי רק לציין שהסחרחורת לא כשאני מפנה את הראש אלא רק כשאני שוכבת על צד שמאל ללא כריות הגבהה או כל הגב בלי הגבהה, ביומיום אין בעיה, והרופא המטפל שלי של אאג אמר שיעשה לי שוב את התרגיל עם הראש ושזה נורמלי, העניין שאני כבר חודש אחרי ההתקף הראשון זה לא אמור לעבור סופית? תודה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורת כתומאה מורטיגו
    פרופסור אבי שצ'ופק
    19:24 07/10/20 07/10
    19:24
  • אם עדיין הבעיה קיימת הסימפטומים יימשכו

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024