X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • זקוקה לזריקת הרגעה
    לונה
    17:53 01/10/20 01/10
    17:53
  • היי ,בת37 עם עבר של חוסר יציבות בהליכה (תחושה שלי )וורטיגו 360 מעלות לעיתים מרגישה שהמציאות מתנדנדת זה בא והולך....ב 20 שנה האחרונות עברתי לערך 6 סיטי ראש ואמ.אר.אי .... סשן אחרון של ורטיגו ככל הנראה צווארי היה לפני שנה בדיוק . וכעת חוסר יציבות לחץ בראש מאחור עם הקרנה של לחץ לכיוון האף כשאני שוכבת או נשענת עם הראש אחורה לצד ימין מתחיל לי זרמים בראש בצוואר וגב עליון שלא נותנים לי לישון ממש חוסר שקט.. הסיטי האחרון שביצעתי היה סיטי אנגיו ראש צוואר לפני כ 9 חודשים לערך במיון שהיה תקין. .. לפני שבוע ביצעתי קרקעית עין תקינה. א.א.ג תקין....ובכל זאת משהו לא תקין. עולה בי מחשבה על כמות הקרינה שנחשפתי אליה במהלך שני עשורים ופתאום חטפתי חרדה שאולי עכשו יש לי גידול שלוחץ לי וזה גורם לי לגלגל פחד ולא לשחרר את ההרגשה... אני כל הזמן קפוצה ובהיכונו שיקרה משהו רע וממש " מחכה" להרגיש תסמינים כדי שיתן לי אישור שיש לי גידול מקרינות שעברתי.
    דבר נוסף צירפתי קובץ של סיטי צוואר מלפני חצי שנה בערך (התבצע כבירור משפטי לאחר ת.ד שקרתה לפני שנתיים. אולי משם יש רמז. סליחה על האורך אבל אני ממש מפחדת ממש

• הגב ל: זקוקה לזריקת הרגעה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • זקוקה לזריקת הרגעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    19:43 01/10/20 01/10
    19:43
  • מצטער לקרא על מצוקתך.
    אני הייתי מתייעץ עם נוירולוג מומחה שיעבור שוב על כל הבדיקות ויבדוק אותך שנית ובמידה ואין בעיה אורגנית כדאי אז להתייעץ עם מומחה בתחום הפסיכיאטריה לטיפול הרגעתי.
    איחול בריאות וחג שמח!

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: זקוקה לזריקת הרגעה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024