X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    קרן
    13:39 02/04/17 02/04
    13:39
  • שלום, אני בת 30 ולפני כשלושה שבועות חשתי סחרחורת,בחילות והקאות. הגעתי למיון ושם נתנו לי עירוי של נוזלים ושל פראמין נגד בחילות, שללו לי ורטיגו והיריון.לאחר ששוחררתי מהמיון ניגשתי לרופא א.א.ג שהפנה אותי לבצע בדיקת שמיעה ובה אובחנה התופעה של ירידת שמיעה פתאומית באוזן שמאל(ליקוי שמיעה תחושתי עצבי פתאומי).
    נטלתי סטרואידים במהלך 20 יום עם מינון יורד הדרגתי. כשביצעתי בדיקת שמיעה נוספת (לאחר שבוע) נראה כי היתה מגמת שיפור. מבחינת הרגשה אני עדיין לא שומעת באופן תקין ולא חשה בשיפור ניכר וישנו הטנטון שמטריד נורא.
    אציין כי קבעתי תור לMRI.
    קשה לי מאוד כשאני בסביבה של כמה אנשים שמדברים ביחד ואני מרגישה שאני מאבדת את זה.
    הייתי שמחה לדעת האם הסטרואידים אמורים לעזור להשיב לי את השמיעה(עכשיו שסיימתי את הטיפול)
    ואיך אני יכולה להקל על המוח שלי באיבוד המידע כי אני מרגישה שקשה לו?
    האם יש טיפול נוסף שאוכל לבצע כדי לחזור לעצמי? אני מעוניינת לטפל בזה באופן מיידי (אני מתחתנת עוד חודשיים).
    תודה מראש על תגובתך.

• הגב ל: ירידה פתאומית בשמיעה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    19:23 02/04/17 02/04
    19:23
  • בהיעדר שיפור במתן סטרואידים דרך הפה ניתן להוסיף טיפול בהזרקה לתוך האוזן של סטרואידים וטיפולים בתא לחץ.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    קרן
    14:16 03/04/17 03/04
    14:16
  • ביצעתי היום בדיקת שמיעה נוספת ונמצא לי שיפור בשמיעה: סף של 20 ד"ב משמאל
    שיפור בתדרים 2000-4000 בהשוואה לבדיקה קודמת .בתדר 8000 שיפור עד 75.
    האם היית ממליץ לי על תא לחץ כדי להשתפר בתדרים הגבוהים?
    והאם ניתן לטפל בטנטון הקבוע באוזן?
    תודה מראש על תגובתך.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    22:38 03/04/17 03/04
    22:38
  • לצערי לא ניתן לתת ייעוץ ספציפי מהסוג שאת מבקשת דרך פורום זה.
    עלייך להתייעץ עם מומחה אא"ג שיבדוק אותך אישית, יעבור על תוצאות הבדיקה וישקול אפשרויות הטיפול המתאימות לך ביותר.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    גלי
    09:23 14/09/20 14/09
    09:23
  • הי קרן, אני סובלת כרגע מאותה בעיה , אודה לך אם תרשמי לי איזה טיפול עברת בסוף והאם זה עזר... 052-2937496 תודה מראש גלי

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ירידה פתאומית בשמיעה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    13:26 14/09/20 14/09
    13:26
  • זה הגיע לתיבת התגובות שלי.
    איני בטוח שאפשר לתקשר עם פונים לפורום מכאן מעבר לשאלות אלי.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024