X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון
אודות הפורום
אודות פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון מנוהל על ידי מערכת האתר . מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לבעיות גסטרולוגיות, רפואה מונעת ואנטיאיג'ינג, ניקוי רעלים, רפואה סינית, רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, אנטי אייג'ינג, רפואה מונעת, עצירות, מחלות גאסטרולוגיות, גאסטרו, גסטרולוגיה, ג...

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון מנוהל על ידי מערכת האתר . מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לבעיות גסטרולוגיות, רפואה מונעת ואנטיאיג'ינג, ניקוי רעלים, רפואה סינית, רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, אנטי אייג'ינג, רפואה מונעת, עצירות, מחלות גאסטרולוגיות, גאסטרו, גסטרולוגיה, גאסטרולוגיה, קנדידה ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בליעד מורדוב על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • 10 ק"ג של פסולת בתוך הגוף?!
    עינבר
    13:21 03/03/16 03/03
    13:21
  • שלום ליעד היקרה קראתי את התכתבה שלך באתר נהנתי מאוד,ואני מאוד מסוקרנת לדעת,אני מנסת לרדת במשקל כבר שנה ולא מצליחה...חברה שלי שלחה איזה סרטון מיוטיוב ששמה יש אחת מרחובות ו חדרה בשם סיון שהוא אומרת שהיא ירדה בתוך חודשיים בלבד 14 וחצי ק"ג רק בעזרת לקיחת תוסף תזונה וזה שינה לה ת החיים מקצה לקצה אחרי עשרות ומאות נסיונות כושלים של כל מיני דיאטות,אני יודעת שדיאטה זה דבר נורא חשוב ותזונה נכונה גם ושניהם רוקמים את המשקל שלנו,רציתי לשאול איך יכולים להיות אצלנו בגוף עשרות ק"ג עודפים של משקל שבעצם כולו פסולת והצטברות של חומרים ששמים לנו באוכל שהגוף לא מצליח לעכל איפה לעזעזל הוא מתליח לשמור אותם???
    ואיך זה שרק בעזרת תוסף תזונה היא הצליחה להוריד את כל הק"ג העודפים שלה???
    את ממליצה לי לנסות גם לקחת תוספי תזונה ום כן אז איזה כי הייתי בקופת חולים ויש המון סוגים של תוספי תזונה...
    תודה רבה לך מראש

• הגב ל: 10 ק"ג של פסולת בתוך הגוף?!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • 10 ק"ג של פסולת בתוך הגוף?!
    ליעד מורדוב - מטפלת בכירה
    13:37 03/03/16 03/03
    13:37
  • צהרים טובים. אכן המעי הגס אוגר בתוכו המון פסולת. כמובן ש10 ק"ג זה קיצון. אדם ממוצע אכן אוגר ק"ג בודדים של פסולת שמעמיסים על פעילות המערכת וגורמים לתחלואה. כמו מזגן שתרצי פעם בעונה לשטוף את הפילטר שלו, כך גם גוף האדם צריך לשטוף את הפילטר שלו. בכל אופן בתחום שלי מדברים על מה להוציא ולא על מה להכניס כי רובנו עמוסים רעלים כך שתוספיי תזונה יכולים להזיק לנו מאד. אני ממליצה תמיד לקחת פורמולות טבעיות בהתאמה אישית ובשום פנים ואופן לא לצרוך תוספי תזונה שמיוצרים בהמונים כי מה שמתאים לאדם אחד יכול להזיק לאחר. את מוזמנת לחייג ולהתייעץ.

בברכה,
    ליעד מורדוב, מטפלת אלטרנטיבית בכירה,
    טלפון: 0549-171-140
  • הגב ל: 10 ק"ג של פסולת בתוך הגוף?!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024