X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הפרעות קצב
אודות הפורום
אודות פורום הפרעות קצב

פורום הפרעות קצב שע"י המערך הקרדיולוגי בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אסף דנון, רופא קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר ...

פורום הפרעות קצב שע"י המערך הקרדיולוגי בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אסף דנון, רופא קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר הן ביחידת אלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב בבית החולים כרמל הן במרפאה להפרעות של קצב הלב במרכז הרפואי לין בחיפה. ד"ר דנון הינו בעל ניסיון רב ועשיר בתחומי הפרעות קצב הלב (ובכלל זה תורשתיות), השתלת קוצבי לב (ודפיברילטורים) מכל הסוגים, סגירת אוזנית, וכן אבלציות. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לפרפור פרוזדורים, פרפור עליות, אבלציה, עילפון, מניעה של מוות לבבי פתאומי, קוצב, קוצבי לב, דפיברילטור, הפרעות קצב חדריות, פעימות מוקדמות, מדללי דם, טיפולים פולשניים ולא פולשניים (תרופתיים) בהפרעות קצב, השתלות קוצבים ודפיברילטורים, הפרעות קצב תורשתיות, הפרעות קצב הלב, צריבות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר באנשי הצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום הפרעות קצב

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מהי רמת שומני דם הרצויה למצבי
    אריה
    14:28 24/07/22 24/07
    14:28
  • שלום לרופא
    אני בן 63 מטופל ב טריטייס5 פעמיים ליום
    עקב י. ל. ד.
    ליפיטור 20
    מיקרופירין75
    קרדילוק 1.25
    אומפרדקס20
    MVP
    לפני מספר שנים היה אירוע בודד של ריפרוף פרוזדורים יתכן על רקע אשלגן 3.2 שהיה אז
    יש לי נטיה מסוימת לקבל דיי מהר היפונטרמיה כבר קרה לי מספר פעמים
    ב11 השנים האחרונות מאז אובחנה היצרות 20% בקרוטיס צד אחד הייתה כך נראה יציבות ,בטרשת,
    ותמיד רמת ה LDL הייתה נמוכה מרמת ה HDL בכ 10 יחידות הבדל.
    השנה, התגלתה היצרות נוספת בקרוטיס של 20% גם בעורק הנגדי,
    במקביל, בבדיקת דם מסתבר שה LDL
    [75]לראשונה עבר את רמת ה[HDL]70
    הסוכר בדם אצלי 105
    והמוגלובין A1C הוא 6
    עם ההורים היה סיפור של ארועים מוחיים ואוטם כלילי בגיל מבוגר של אבא 86
    ואצל אמא בגיל 68
    אני שואל שאלה פשוטה,לאור כל גורמי הסיכון האלה, עם אילו ערכי כולסטרול רצוי שאהיה?
    במיוחד בדגש על LDL
    מהי הרמה הרצויה עבורי?
    וכל כמה זמן רצוי שאבדוק את רמת השומנים האלה?
    וכן,האםעליי לגשת לקרדיולוג ,נאמר, להתיעצות או מעקב?
    בתודה מראש

• הגב ל: מהי רמת שומני דם הרצויה למצבי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מהי רמת שומני דם הרצויה למצבי
    ד"ר אסף דנון
    16:53 28/07/22 28/07
    16:53
  • כאשר יש סימן לטרשת עורקים, כמו התקף לב בעבר, חסימה של עורק כלילי בצינתור, אירוע מוחי, חסימה של כלי דם ברגליים וגם טרשת באולטרה-סאונד של עורקי התרדמה (קרוטיס), הדבר נחשב לסיכון גבוה והערך הרצוי של ה LDL הינו פחות מ 55 מ"ג%. עם זאת הממצא באולטרהסאונד לדעתי האישית לא מנבא שווה ערך להתקף לב, אירוע מוחי ועוד ולכן אם קשה להגיע ל 55 גם 70 היה מספק אותי.
    סיפור משפחתי לא נחשב מעל גיל 55 לגברים ו 65 לנשים.

בברכה,
    ד"ר אסף דנון, קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר הן ביחידת אלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה
  • הגב ל: מהי רמת שומני דם הרצויה למצבי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024