X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות מסתמים ואבי העורקים
אודות הפורום
אודות פורום מחלות מסתמים ואבי העורקים

פורום מחלות מסתמים ואבי העורקים שע"י מערך ניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר ארז שרוני, מנתח לב וחזה מומחה ומבכירי הרופאים בארץ בתחומו. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות למסתם אאורטלי, מסתם מיטרלי, מסתם טריקוספידלי, השתלת מסתם בצינתור, TAVI, TAVR, ניתוח לב ...

פורום מחלות מסתמים ואבי העורקים שע"י מערך ניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר ארז שרוני, מנתח לב וחזה מומחה ומבכירי הרופאים בארץ בתחומו. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות למסתם אאורטלי, מסתם מיטרלי, מסתם טריקוספידלי, השתלת מסתם בצינתור, TAVI, TAVR, ניתוח לב היברידי, Aortic valve, Mitral valve, Tricuspid valve, Transcatheter Aortic Valve Implantation, Transcatheter Aortic Valve Replacement, דיסקציה של אורטה / אבי עורקים, אנוריזמה של אורטה / אבי עורקים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום מחלות מסתמים ואבי העורקים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • החלפת מסתם אאורטלי בשיטת TAVI
    נטלי
    21:53 09/12/16 09/12
    21:53
  • שלום דוקטור!
    אימי בת 76 ורופא רוצה להמליץ על ניצוח החלפת מסתם בשיטת Tavi
    יש לה מחלות ברקע גם דלקת פרקים חזקה גם הומוגלובין נמוך באופן קבוע: עשינו כבר טיפולים בעירוי ברזל עלה ושוב ירד.
    כך אצלה כמעט כל החיים.
    המסתם מוצר 0,7 - האם זה קריטי?
    היט כמובן לא יכולה לעשות דברים מהר במכמץ אך בלילה ובהליכה נורמלית אין לה קוצר נשימה. הדופק אצלה מהיר וזה גם כבר מזנן. יכול חהגיע עד 98 וכך להיות שבוע ימים ופתאום יכול לרדת ל70-80
    מקבלת קרדילוק כבר שנים.
    ועוד לפני כ-40+ שנים עברה כריתת שד ערב סרטן שד והקרנות חזקות.
    וקרגיאוליג אומר שגם בגלל זה עדיף TAVI ולמה לא הבנו...יש קשר?

כמה שאלות בבקשה כי אני מאוד מבולבלת ודואגת...לא נושמת בעצמי:
    .1) יש כבר פרוגנוזה של משך חיים אחרי ניתוח Tavi לחולים בגיל 76- 80?
    למה לא עושים עדיין זה לכולם עם כבר יש נסיון יותר מ-10 שנים? אין עדיין תמונת תוחלת ואיכות חיים? Tavi לא מסוכן יותר מניתוח בלב פתוח נכון? ועושים זה בהרדמה כללית ומקומית כמו צנתור רגיל?

• הגב ל: החלפת מסתם אאורטלי בשיטת TAVI

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • החלפת מסתם אאורטלי בשיטת TAVI
    ד"ר ארז שרוני
    15:09 10/12/16 10/12
    15:09
  • שאלות חשובות.
    מציע לך לבוא עם אמא וכל החומר הרפואי ל"כרמל" לפגישה.
    לתיאום: 04-8250646 סיון.
    נשמח לראותכן ולענות לשאלותיכם.
    בברכה

בברכה,
    ד"ר ארז שרוני, מנתח לב וחזה מומחה, מנהל מערך ניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי כרמל של שירותי בריאות כללית.
    טלפון:
    04-8250686 / 048250646 (סיון)
    מייל:
    [email protected]
  • הגב ל: החלפת מסתם אאורטלי בשיטת TAVI

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה. אבל לפחות כמה תשובות
    נטלי
    21:04 10/12/16 10/12
    21:04
  • תודה על תשובתך!

אבל לפחות יש כבר סטטיסטיקה על משך תוחלת חיים אחרי TAVI ואם זה כבר עושים עשור בישראל למה עושים זה רק לאנשים מבוגרים?
    אחרי 10 שנים של TAVI כבר חייבת להיות פחות או יותר כמה אנשים בגדול חיים אחרי TAVI ומה איכות חיים של אנשים?

לגבי ביקור תודה.
    אנו גרים במרכז ונחשוב על זה בהחלט.

מבקשת תשובתכם על שאלות האלה בבקשה.
    בברכת שבוע טוב!

• הגב ל: תודה. אבל לפחות כמה תשובות

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה. אבל לפחות כמה תשובות
    ד"ר ארז שרוני
    23:05 10/12/16 10/12
    23:05
  • תשובות רציניות וראויות תמיד קשורות לחולה- כלומר, התאמת פעולה לחולה.
    נשמח לעזור: פנים אל פנים.
    שבוע טוב

בברכה,
    ד"ר ארז שרוני, מנתח לב וחזה מומחה, מנהל מערך ניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי כרמל של שירותי בריאות כללית.
    טלפון:
    04-8250686 / 048250646 (סיון)
    מייל:
    [email protected]
  • הגב ל: תודה. אבל לפחות כמה תשובות

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סלעחה אן אני מפריעה...למה קשה חענות מילה?
    נטלי
    01:38 11/12/16 11/12
    01:38
  • סה"כ אני מבקשת את סטטיסטיקה משך חיים אחרי TAVI.
    למה לא עושים לאנשים צעירים יותר?

לא מדברת על המקרה שלי ספציפי.
    אם עושים TAVI בארץ כבר כ- 10 שנים לא יכול להיות שאין שום סטטיסטיקה של תוחלת חיים אחרי TAVI.

סה"כ רוצה לקבל תשובה מרופא בפורום ולא להיות מיד מוזמנת לביקור.

סליחה על הפרעה.
    שבוע טוב.

• הגב ל: סלעחה אן אני מפריעה...למה קשה חענות מילה?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020