X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • דלקת שלא עוברת
    איילה
    20:59 23/09/20 23/09
    20:59
  • הי תודה מראש...לפני כחודש וחצי החלה צריבה קשה בנרתיק אובחנה קנדידה וניתן טיפול.לםני כ3 שבועות החל לי לחץ וצריבה השלפוחית השתן שהעיר אותי בלילה.לזה נוספו גם כאבי מותניים קשים.לפני שבועיים הגעתי למיון בדקו היתה צמיחה מעורבת בתרבית עם ניטריטים נתנו ציפרו.הכאבים החמירו פניתי כעבור יומיים שוב למיון בדקו גניקולוגית ולא מצאו דבר,החליפו למיקרואנדטין .נטלתי את הנ"ל כ5 ימים במקביל הלך התאבון ולא יכולתי להכניס נוזלים,הקאתי ושכבתי במיטה מושבתת עם כאבי תופת,בבדיקה לאחר יומיים אנטיביוטיקה ללא צמיחה.לפני שבוע חזרתי למיון בגלל החמרה בהקאות לא יכולתי להכניס נוזלים והייתי מעולפת.החליטו לאשפז לשלושה ימים ולתת אנטיביוטיקה לווריד.בבדיקה מצאו סימני דלקת קלים, אך ללא חידק....סיימתי את הגראמיצין והמדדי דלקת יצאו תקינים אז שיחררו אותי...מאז ממשיך לכאוב לי בגב מותניים ,ויש לי לחץ השלפוחית במתן שתן, כואב לי אם כי פחות אך עדיין סובלת.באשפוז שללו אורטופדיה,עשו צילום סיטי כליות ודרכי שתן שיצא תקין,בדק גם כירורג ולא מצא דבר,גם פנימאי למציין כי אני חולת פיברו ולא מאמינים לי אומרים שזה סומטי
    ... בשחרור מהאשפוז כתבו uti אבל לא ממש פתרו את הבעיה,ואני ממש מיואשת.האם זה דלקת שאינה חיידקי? האם גם לאחר אנטיביוטיקה כה חזקה ממשיכים עם תסמינים כאלה?איזה עוד כיוונים ניתן לבדוק? ומה ניתן לתת חוץ מסדורל ומשכחי כאב?

• הגב ל: דלקת שלא עוברת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • דלקת שלא עוברת
    ד"ר בוריס פרידמן
    10:38 24/09/20 24/09
    10:38
  • שלום איילה
    אנטיביוטיקה נועדה להשמיד חיידקים ולא להפחית תסמינים. מאחר וקיבלת 3 אנטיביוטיקות שונות, נראה כי לא נותרו חיידקים טובים או רעים בגוף. המיחושים עלולים להימשך כחודשיים ובשאיפה כל שבוע עשוי להיות מעט יותר טוב מקודמו. מאחר והשלמת בירור מלא, מומלץ שתיה מוגברת וטיפול במשככי כאבים דוגמת אופטלגין נוזלי או משככי צריבה דוגמת סדורל לפי הצורך. באם החמרה בתסמינים מומלץ בדיקה רפואית חוזרת ולהימנע מאנטיביוטיקה נוספת למעט באם חום עם צמרמורת או באם החמרה בתסמינים יחד עם צמיחה חיובית מוכחת בשתן. גמר חתימה טובה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: דלקת שלא עוברת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020