X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ביצוע נפרוסטום
    רינה
    13:31 16/09/19 16/09
    13:31
  • ד"ר שלום וברכה! אני אמורה לבצע ניקוז כליה ימנית ע"י נפרוסטום ובהמשך צילום אינטגראדי. שאלותיי הם: 1. למשך גם זמן אני אמורה להיות עם הנרופסטום? 2. האם אני אמורה להיות עם שקית חיצונית? 3. באיזו הרדמה נעשיית הבדיקה? 4. יש בדיקות מיוחדות שאני עמורה לבצע לפני? 5. מאיפה אני יכולה להוריד את ההנחיות לבדיקה? בברכה מרובה, רינה

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: ביצוע נפרוסטום

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביצוע נפרוסטום
    ד"ר בוריס פרידמן
    13:44 16/09/19 16/09
    13:44
  • שלום רינה
    הנפרוסטום מבוצע לרוב באלחוש מקומי ויש צורך בבדיקת תרבית שתן ובדיקת דם לתפקודי קרישה. הנפרוסטום מנקז לשקית במותן אך ניתן לסתום אותו אם מודגם מעבר בצילום אנטגרדי ובאם אין הפרעות דוגמת הידרונפרוזיס כשהנפרוסטום פקוק, ניתן בהמשך להוציאו. חשוב לשאול את כל השאלות החשובות הללו את הרופא שהיפנה אותך לבדיקה כדי שיוכל לענות או לכוון אותך למי שמבצע את הפעולה שיוכל לענות לך בצורה מפורטת. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביצוע נפרוסטום
    רינה
    14:00 16/09/19 16/09
    14:00
  • ד"ר שלום וברכה! תודה רבה על תגובתך המהירה. ישר כח גדול! בברכה מרובה, רינה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביצוע נפרוסטום
    רינה
    21:42 21/09/19 21/09
    21:42
  • ד"ר שבוע טוב! אני מבינה שתפקיד הנרופסטום הינו שחרור הסתימה. כמו כן אנו אמורה להיות עם שקית שתן שמודבקת על הנרופסטום, כמו כן נקבע לי תאריך להחדרת הנפרוסטום מיד אחרי ראש השנה 02.10.19 או בעוד חודש וחצי בתאריך 04.11.19 האם זה לא מאוחר מידיי. בברכה מרובה, רינה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביצוע נפרוסטום
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:50 22/09/19 22/09
    08:50
  • שלום רינה, כל עוד אין חום גבוה ואין כאבים קשים, הכנסת הנפרוסטום לא דחופה, אך כמובן עדיף לא לדחות מעבר לתחילת אוקטובר. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביצוע נפרוסטום
    רינה
    08:55 22/09/19 22/09
    08:55
  • ד"ר בוקר טוב! תודה רבה על תגובתך המהירה! ישר כח גדול! בברכת שנה טובה ומבורכת, רינה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024