X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מיואשת
    רינת
    12:35 29/05/18 29/05
    12:35
  • לרופאים שלום רב,
    לפני כחודש וחצי הייתה לי דלקת בשלפוחית אשר מקורה בחיידק e coli. קיבלתי מונרול שקית אחת חיכיתי כמה ימים והמשכתי להרגיש לא טוב. ביצעתי מאז תרביות שתן כולן יוצאות שליליות. פניתי לאורולוג נתן אומפלדקס 8 ימים- אולי הייתה מעט הטבה אבל בגדול מרגישה ממש לא טוב. יש לי התכווציות בבטן התחתונה, תחושה לא נעימה בשלפוחית וכל האגן כןאב לי. אני מרגישה שיש פה פספוס באבחון. ביקשתי מהרופאה std יצא שלילי. ביקשתי בדיקות צואה יצא שלילי. אתמול הייתי אצל גניקולוג פרטי לקח תרביות בדיקות נוספות וכדומה. הבלאגן התחיל מאז הדלקת בשלפוחית. מה לדעתך ניתן לעשות ולאן אני אמורה לפנות? אני סובלת. תודה.

• הגב ל: מיואשת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מיואשת
    ד"ר בוריס פרידמן
    16:48 29/05/18 29/05
    16:48
  • שלום רינת
    מיחושים ותחושה רעה לאחר חלוף זיהום של E COLI עלולים להימשך לתקופה ארוכה אפילו מספר חודשים ונגרם לרוב עקב תהליכים דלקתיים של הגוף תגובתיים לזיהום החיידקי, כך שההטבה הינה הדרגתית בלבד. טיפול אנטיביוטי נוסף עלול רק לגרום לתופעות לוואי.
    טיפול מניעתי בשתיה מוגברת, משככי כאבים, פעילות גופנית אירובית, פעילות מפחיתת סטרס, פיזיותרפיה לרצפת האגן ואפילו רפואה משלימה, הינן אופציות כדי להקל ולו במעט על מכאובייך ועל כאבי האגן הנלווים. צריך להבין שאין פתרון של זבנג וגמרנו וצריך לנסות את כל המוזכר מעלה כדי להפחית הדרגתית את התהליך. באם קיימת החמרה - בדיקת אורולוג נשים חיונית. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ד"ר, סליחה אבל שאלה נוספת,
    רינת
    17:01 29/05/18 29/05
    17:01
  • תודה רבה על המענה המהיר. האם יש אפשרות שהחיידק לא חוסל כי לא התקבל טיפול מתאים? תודה רבה.

• הגב ל: ד"ר, סליחה אבל שאלה נוספת,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ד"ר, סליחה אבל שאלה נוספת,
    ד"ר בוריס פרידמן
    17:11 29/05/18 29/05
    17:11
  • הסבירות לכך לאחר האנטיביוטיקה שקיבלת נמוך מאד אך לעיתים קיימת חזרה ולכן היה מקום לתרבית שתן ובאם תרבית שתן ו- STD ללא צמיחה - איני חושב כי אנטיביוטיקה תשפר את המצב

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: ד"ר, סליחה אבל שאלה נוספת,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מיואשת
    סוזי
    21:56 30/05/18 30/05
    21:56
  • היי
    מה זה מבינה אותך. אני חצי שנה אחרי הדלקת. ועדיין יש לי סימני תכיפות וגירוי למטה. וגם תרבית תקינה. השתגעתי כבר. זה ממש מתסכל

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021