X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    10:08 29/05/18 29/05
    10:08
  • שלום וברכה
    לאחר תחקירים רבים באינטרנט בנוגע לבעייתי הייתי רוצה להגיע אלייך אך אני מתגוררת במרכז
    והייתי שמחה לתגובתך הקצרה בבעיה
    אני בת 36 ללא לידות ולצערי לפני כחצי שנה הייתה לי דלקת בשתן בעיקבות איקולי. שטופלה ע"י מקרודנטין ועברה.
    אך מאז סימני תכיפות לשתן נותרו. והגירויים בבטן התחתונה ממש מטריפים אותי. עשיתי פיזיוטרפיה רצפן אגן והכל היה תקין מההתחלה.
    דרכי שתן וכליותU.S תקין
    תרביות תקינות.
    ניסו לתת לי כל מיני כדורים לשלפוחית רגיזה: ספזמקס, טוביאז- עשו לי קושי בהשתנה.
    לפני כחודש לקחתי בטמיגה ויש לציין שהיה קצת שיפור אולם עם קצת תופעות כגון: דופק מהיר. לקחתי חודש ימים עם שיפור, וכשאר סיימתי התסמינים שבו.
    ככל הנראה זו שלפוחית כאובה ברמה קלה.
    הייתי שמחה לתגובתך המקצועית למרות שזו לא פגישה מן הסתם.
    אני ממש מתוסכלת מהמצב
    מה ניתן לעשות בבקשה
    תודה רבה רבה

• הגב ל: התייעצות מומחמה בבקשה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    ד"ר בוריס פרידמן
    11:29 29/05/18 29/05
    11:29
  • שלום שושי
    ארועי תכיפות עלולים להימשך לאחר זיהום. ראשית מומלץ לחזור על תרבית לשלול הישנות זיהום. בנוסף מומלץ טיפול מניעתי לזיהום כי עלול להישנות. במסגרת זו מומלץ על שינוי התנהגותי להגברת שתיה והפחתת שאריות שתן עם התרוקנות לאחר יחסים והמנעות משטיפה מוגברת עם סבונים, דטרגנטים ומגבונים לחים באיזור הנרתיק. לגבי תסמיני התכיפות - מומלץ להימנע ממאכלים ומשקאות קפאיניים והייתי מחדש לכחודשיים טיפול בבטמיגה ולאחר מכמפחית אותו הדרגתית, קרי שבועיים יום כן יום לא, שבועיים יום כן ויומיים לא וכן הלאה ובאם יש החמרה - לחזור שלב אחורה. בהיעדר הטבה, אשמח לתיאום פגישה לבדיקה והערכה. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    11:33 29/05/18 29/05
    11:33
  • תודה על התגובה המהירה, אך בנוגע לגירוי הזה מה דעתך ? תודה רבה רבה..
    זה ממש מתסכל אותי. כמו פצע דלקתי חשוף מזוהם שמגרד ומגרה ואי אפשר לגרד. ככה אני מרגישה. כביכול זה מה שעושה לי את את התכיפות

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    ד"ר בוריס פרידמן
    16:40 29/05/18 29/05
    16:40
  • שלום
    הגירוי הינו תחושתי ברובו ולכן מומלץ על תרבית שתן כשלב ראשון וטיפול רק באם צמיחה. טיפול מניעתי בגירוי בסדורל ובמשככי כאבים גם כן מומלץ אם כי ההטבה הינה הדרגתית בלבד. בהחמרה בכאבים - יש לשקול הסתכלות ישירה בשופכה - פעולה הנקראת ציסטוסקופיה. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    09:23 30/05/18 30/05
    09:23
  • זה לא כאבים זה רק גירוי ממש מעצבן לצערי.
    מה יכולים לראות כעיקרון בבדיקה זו ומה ניתן לעשות? תודה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    00:30 31/05/18 31/05
    00:30
  • זה לא כאבים זה רק גירוי ממש מעצבן לצערי.
    מה יכולים לראות כעיקרון בבדיקה זו ומה ניתן לעשות? תודה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:05 31/05/18 31/05
    08:05
  • ניתן להעריך איזור אודם ובצקת או לחילופין ממצאים שמעוררים ומגרים כמו פירור אבן או ממצאים אחרים וכמובן לשלול המצאות פוליפים או ממצאים אחרים.

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    08:07 31/05/18 31/05
    08:07
  • תודה רבה אין עלייך על היחס, בגדול מה נותנים אם חלילההה יש ממצאים כאלו

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    שושי
    08:09 31/05/18 31/05
    08:09
  • אם זה כביכול איזור אדום, הערכה גסה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:18 31/05/18 31/05
    08:18
  • שלום
    ניתן לתת טיפול מקומי במשחה או בכדורים.
    תודה

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה רבהההההה דר יקר. אשמח למשהו אחרון ברשתוך
    שושי
    12:05 31/05/18 31/05
    12:05
  • איך משחה אבל זה פנימי הרי?
    ואיזה סוג כדור זה בבקשה? כי הייתה בעיה כזו לחברה והייתי שמחה לדעת מאיזה כדור?

• הגב ל: תודה רבהההההה דר יקר. אשמח למשהו אחרון ברשתוך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • התייעצות מומחמה בבקשה
    המשך
    18:51 08/06/18 08/06
    18:51
  • שושי 31/05/2018 12:05
    איך משחה אבל זה פנימי הרי?
    ואיזה סוג כדור זה בבקשה? כי הייתה בעיה כזו לחברה והייתי שמחה לדעת מאיזה כדור?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021