X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • לא נעים אך אשמח
    סוזי
    20:55 28/04/18 28/04
    20:55
  • יש לי שאלה קצת לא נעים לי אך אשמח לתגובה:כאשר מקיימים יחסים הבנתי שעדיף להתקלח לפני ולעשות פיפי אחרי. אם אני מאוננת אם דבר כלשהו ועשיתי לפני צרכים(סליחה על הישירות). ונגבתי עם מגבון ולא שטפתי את המקום. זה יכול לגרום לדלקת בשתן חלילה?

• הגב ל: לא נעים אך אשמח

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לא נעים אך אשמח
    ד"ר בוריס פרידמן
    22:07 28/04/18 28/04
    22:07
  • שלום סוזי
    הסיכוי לזיהום לאחר אוננות הוא נמוך כל עוד לא מנסים להחדיר חפצים לצינור השתן.
    הגוף יודע להתנקות לבד ולעיתים מגבון עלול לגרום לדלקת בשתן מאחר וקיימים עליו חומרים קוטלי חיידיקים שמשמידים את הפלורה שהיא שכבת החיידיקים המצפה והמגינה על הנרתיק וצינור השתן. לכן עדיף להתנקות עם נייר טואלט ואם צריך אפשר להרטיב אותו ולהימנע ממגבונים לחים. גם לפני יחסים מומלץ אכן לעשות פיפי לאחר מכן ותו לא. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לא נעים אך אשמח
    סוזי
    22:44 28/04/18 28/04
    22:44
  • אוקיי ברור. אבל מה זא להכניס לצינור השתן ?איך כאילו?
    ושנית הבנתי שבזמן החדירה גם יכול להגרם דלקת עקב חייקדי האיקולי לא?
    אשמח שתאיר את עיניי

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לא נעים אך אשמח
    ד"ר בוריס פרידמן
    23:05 28/04/18 28/04
    23:05
  • שלום סוזי
    אין אפשרות להכניס לצינור השתן חפצים אם לא מתכוונים , רק אם מנסים. חיידקים שונים כולל E COLI נמצאים במערכת העיכול וחיידיקי הפלורה שנמצאים בנרתיק חוצצים בינם לבין צינור השתן. כשמשתמשים בסבון בנרתיק או במגבונים לחים, המחיצה הזו נפגמת ואז חיידקי E COLI או חיידיקים אחרים של מערכת העיכול עלולים לעבור ולהיכנס לכיס השתן.
    אני מקווה שהארתי את עינייך ולשאלות נוספות, כדאי שתפני לאורולוג נשים. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מאוד מודה לך אך פרט אחרון ברשותך
    סוזי
    23:37 28/04/18 28/04
    23:37
  • יש לי חברה שלצערה קיבלה דלקת בשתן וסליחה על התיאור לאחר שבעלה הכניס אצבעו לפי הטבעת שלה ואחכ לנרתיק. אז איך יכול להיות שנהיה לה דלקת?

• הגב ל: מאוד מודה לך אך פרט אחרון ברשותך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מאוד מודה לך אך פרט אחרון ברשותך
    ד"ר בוריס פרידמן
    09:25 29/04/18 29/04
    09:25
  • שלום סוזי
    קשה להתייחס על סמך עדות שמיעה. דלקות יכולות להיות מסיבות שוהנות. אם חברתך תהיה מעונינת, היא תוכל להיבדק אצל אורולוג להערכת וטיפול לפי הצורך. בהצלחה.

בברכה,
  • הגב ל: מאוד מודה לך אך פרט אחרון ברשותך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024