X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ץשובת הרופא שהייתי
    מיטל
    16:35 30/11/17 30/11
    16:35
  • היי דר בהמשך לשאלתי פה:אני בת 35 ללא לידות. לפני כחודש הייתה לי דלקת בשתן פעם ראשונה בחיים. טופלתי עי אנטיביוטיקה וב"ה עבר. בשבוע האחרון יש לי תכיפות במתן השתן לא שבורח לי חלילה.אבל יש לי לחץ כזה למטה כל חצי שעה כמעט. אני ממש מתוסכלת. U.sלפני שבוע יצא תקין. שמעתי על בדיקת האורודינמיקה. אבל אני חוששת ממנה בשל זיהום שיכול להיות אחכ ועוד תופעות נלוות כי אני מאוד רגישה ועדינה. עד שאגיע לאורלוג. מה ניתן לעשות מעבר לבדיקה זו?ומה ניתן לעשות בכללי? ענית לי:
    תסמיני דחיפות ולחץ עלולים להימשך גם לאחר חלוף הזיהום לפרק זמן של 6 שבועות לפחות. אפשרות נוספת היא כי עדיין קיים זיהום. הייתי ממליץ ראשית לחזור על תרבית שתן וכבנוסף באם היו יחסים לא מוגנים בתקופה האחרונה גם על בדיקת STD. באם תופיע צמיחה באחת הבדיקות - יש לטפל שוב אנטיביוטית בהתאם לצמיחה. באם התרביות ללא צמיחה, ניתן לטפל סימפטומתית בתכיפות בתרופה שנקראת ספזמו-אורגנין עד 3 פעמים ביום עם קבלת מרשם מרופא עד חלוף התסמינים. ניתן לשלבה גם עם אנטיביוטיקה לפי הצורך.
    אז ככה הייתי היום אצל אורולוג תרבית ב"ה אין צמיחה והוע נתן לי spasmex30מג פעם ביום. לעומתו הרופא נשים רשם spasmolty 20 פעמיים ביום. מה עדיף לדעתך?.תודה. ויש לציין שאני סובלת מבעיות הכיבה מידי פעם?

• הגב ל: ץשובת הרופא שהייתי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ץשובת הרופא שהייתי
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:06 10/12/17 10/12
    08:06
  • שלום רב מיטל
    2 התרופות שציינת הינן אותה תרופה של חברות שונות. כדאי להתחיל עם אחת מהן. לציין כי השינוי הינו הדרגתי ולא בבת אחת ויש ליטול את התרופה לפחות חודש להערכת שינוי. כמו-כן לציין תופעות לוואי דוגמת עצירות ויובש בפה שעלולות להופיע וכן כי התרופות אינן יעילות בסביבת קפאין (קפה, תה קולה) שיש להימנע מהם. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ץשובת הרופא שהייתי
    מיטל
    11:09 10/12/17 10/12
    11:09
  • אז לא לשתות בכלל קפאין?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ץשובת הרופא שהייתי
    ד"ר בוריס פרידמן
    11:57 10/12/17 10/12
    11:57
  • שלום מיטל
    כפי שציינתי בפורום אחר הפסקת קפאין ל- 3 שבועות עשויה לשפר את התסמינים גם ללא תרופה. באם יש צורך בתרופה יש להימנע מקפאין 3 שבועות נוספים ולאחר מכן לאחר שנקבע מצב הבסיס ניתן להוסיף בהדרגה ולמצוא את האיזון. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024