X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פסיכולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכולוגיה

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפו...

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפול בזוגות, אבחון של חרדה, טיפול קצר מועד, יתרונות וחסרונות של טיפול תרופתי, הגשמה עצמית והגשמת הייעוד, פיתוח קריירה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום פסיכולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תקופה קשוחה
    דנה
    16:43 03/12/20 03/12
    16:43
  • שלום רב,
    כבר תקופה ארוכה שאני חשה שאין לי כל כך מצב רוח. לכאורה כלפי חוץ מתנהגת כרגיל, עובדת, צוחקת, נפגשת עם חברים. אבל בלב ממש רע לי.

אני עוברת משברים שמקשים עלי מאוד- הראשון זה שאני נמצאת כבר שנה בתהליך של טיפולי פוריות שלצערי כל פעם מחדש לא מצליחים וזה גורם לי לאבד תקווה (ואני בסך הכל בת 29)
    הדבר השני זה שאני לא מצליחה לעבור את המבחנים של מועצת רואי החשבון.
    נכשלתי כבר פעמיים למרות שאני חורשת ממש ואני מפחדת להיכשל שוב בפעם השלישית.

כתבתי ממש בקצרה- אבל זה הרבה יותר עמוק ממה שתיארתי כאן. הדברים האלו מפעילים עלי לחץ מאוד קשה, שמקשה עלי להירדם, והופך אותי לאדם פסימי מאוד...

השאלה העיקרית שלי- האם לדעתכם טיפול פסיכולוגי יכול לעזור? או שזה מיותר? שזה סתם משבר שכולם עוברים מתישהו בחיים?
    אני מפחדת ללכת לפסיכולוג בגלל שאני בנאדם מאוד נורמטיבי, אף פעם לא הרגשתי צורך ללכת לפסיכולוג ותמיד נראה לי שזה מיועד לאנשים מסובכים עם עצמם, ואני הכי לא כזו... אשמח לשמוע את דעתכם

• הגב ל: תקופה קשוחה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תקופה קשוחה - הזדמנות לפריצת דרך
    ערן שי
    17:35 03/12/20 03/12
    17:35
  • דנה יקרה,
    את השאלה שלך שמעתי כבר עשרות פעמים, התשובה שלי קצת מורכבת.
    לא כל הפסיכולוגים הם אותו דבר, ואכן התדמית בישראל כפי שציינת מונעת מהרבה אנשים "נורמטיביים" להיעזר בטיפול פסיכולוגי מודרני שנותן מענה מצויין למצוקות שציינת.
    בכמה מילים אספר על עבודתי. לעבודה הטיפולית שלי הפסיכולוג המטפל באנשים הגעתי (אחרי הסמכה עם תואר שני), דווקא מכיוון של הנחיית צוותים ומנהלים, וכמורה לקאוי גם. לפיכך העבודה שלי עם לקוחותי (אני לא אוהב את ההגדרה הרפואית פאצינטים) היא עבודה על הרצף שבין אימון לחיים לטיפול התנהגותי. בכל אופן מציע לך להכיר אותי טוב יותר דרך האתר שלי, וליצור קשר טלפוני כך שהמחשבות שלך יהפכו לפריצת דרך עבורך (אגב הייתה לי מטופלת שבעקבות הטיפול הצליחה להיכנס להריון באופן טבעי).
    פרטי הקשר שלי: נייד 0522805845
    www.charismassertiv.com
    mailto:[email protected]

בברכה,
    ערן שי הוא פסיכולוג, מאמן אישי בכיר, מדריך מנהלים ומטפל התנהגותי.
  • הגב ל: תקופה קשוחה - הזדמנות לפריצת דרך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024