X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פסיכולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכולוגיה

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי ערן שי, פסיכולוג התנהגותי, מאמן אישי בכיר ומדריך מנהלים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן ...

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי ערן שי, פסיכולוג התנהגותי, מאמן אישי בכיר ומדריך מנהלים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפול בזוגות, אבחון של חרדה, טיפול קצר מועד, יתרונות וחסרונות של טיפול תרופתי, הגשמה עצמית והגשמת הייעוד, פיתוח קריירה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ערן שי דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום פסיכולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חוששת, מבולבלת ואולי מתכחשת...
    שרלה
    23:16 06/11/19 06/11
    23:16
  • שלום

אני בת 36, בריאה בדרך כלל
    מזה 3מחודשים שאני חווה סימפטומים קשים.
    למשל, נימול גפיים שמאליות, נימול כף יד ימין, כאבי צוואר משתקים המקרינים לידיים, עייפות קשה ועוד...
    אבל, לא מוצאים את מקור הסימפטומים כמו כן, ממצאים שהתגלו בבדיקות mri וסיטי (5 בלטי דיסק קלים בצוואר c-2 ועד c-6 וגם בקע דיסק c-6 - c7), לדברי הרופא אינם מסבירים את הסימפטומים.
    הרופא שלח אותי לכל הבדיקות שביקשתי, היה קשוב ואף הפנה אותי לנוירולוג מומחה, אורטופד מומחה ואף אוזן גרון (עקב ממצא סינוס כרוני שהתגלה ב mri).
    בביקורים האחרונים שלי אצל הרופא הוא הציע להתחיל טיפול בלוסטרל אך אני התנגדתי.
    אתמול ביקרתי אצלי שוב והוא היה נחוש בדעתו כי מדובר בחרדה ואין לי כלום. על פניו הוא צודק, הבדיקות מעבדה תקינות, נוגדנים למחלות שונות שנבדקו יצאו שליליות וכל הבדיקות מעבדה תקינות ללא יוצא מן הכלל.

הוא לא לחץ עליי להתחיל בטיפול ואמר כי כשאהיה מוכנה להתחיל אבוא אליו.

השאלה שלי היא האם ייתכן להרגיש את כל מה שתיארתי כאן ועוד דברים שלא תיארתי כתוצאה מחרדה?
    האם הגיוני שאני מרגישה דברים שאני מייצרת ?

במידה וכן, האם הטיפול שהרופא הציע לי מתאים ויעזור?
    הרופא הבטיח כי ילווה אותי לכל אורך התהליך וידאג לכך שלא אתמכר ושברגע שנסיים את הטיפול נתחיל בתהליך גמילה.
    אני חוששת, מבולבלת ובאיזה שהוא מקום אף מסרבת להאמין שאכן קרה לי דבר כזה.

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאייפון.
  • הגב ל: חוששת, מבולבלת ואולי מתכחשת...

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חוששת, מבולבלת ואולי מתכחשת...
    ערן שי
    00:52 07/11/19 07/11
    00:52
  • לפני הכל לא הבנתי אם הרופא הוא פסיכיאטר? הייתי ממליץ לך להגיע להתייעצות כדי לבדוק עד כמה טיפול פסיכולוגי מתאים. היתרון בטיפול הפסיכולוגי שאינו מבוסס על תרופות עם תופעות הלוואי שלהן. יתכן שאיבחון פסיכיאטרי ימליץ על טיפול משולב תרופתי ופסיכולוגי. אם תרצי להתייעץ טלפונית את מוזמנת להתקשר אלי.

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
    בברכה,
    ערן שי הוא פסיכולוג, מאמן אישי בכיר, מדריך מנהלים ומטפל התנהגותי.
    טלפון: 077-9967-150
    דוא"ל: [email protected]
  • הגב ל: חוששת, מבולבלת ואולי מתכחשת...

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021