X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פסיכולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכולוגיה

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי ערן שי, פסיכולוג התנהגותי, מאמן אישי בכיר ומדריך מנהלים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן ...

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי ערן שי, פסיכולוג התנהגותי, מאמן אישי בכיר ומדריך מנהלים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפול בזוגות, אבחון של חרדה, טיפול קצר מועד, יתרונות וחסרונות של טיפול תרופתי, הגשמה עצמית והגשמת הייעוד, פיתוח קריירה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ערן שי דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום פסיכולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תמידות
    בר
    11:12 27/03/19 27/03
    11:12
  • הועבר מפורום משפחה וזוגיות.

שלום אני בת 32 נשואה פלוס ילדה , החיים שלי היו מסובכים מאוד בתור ילדה חייתי ללא בית ועברתי ממסגרת למסגרת במטרה שמישהו ירצה אותי בסוף...
    והתוצאה של זה הייתה גרועה בגיל ההתבגרות כי מרדתי ונשארתי מבית ספר ולא הרגשתי איך הזמן עובר ושהגעתי לשנות העשרים המוקדמות שלי נשאתי לבעל מקסים שעטף אותי וגונן עלי נתן לי את כל מה שלא קיבלתי מעולם
    וככה לאט אט הקמתיי לי בית יציב אוהב
    אבל תמיד קיימתי בי את תחושת הכישלון
    בעבודתי לעולם לא הצלחתי להחזיק מעמד זמן רב בעבודה אחת או שהתמרדתי או שפשוט היה לי קשה לעבוד שמה, ניסיתי לקחת קורסים מקצועים ולהשלים בגרויות אבל נכשלתי ובגדול. אני לא יודעת למה אני לא מצליחה להתמיד אבל מה שכן אני די שולטת בחיי אבל שמגיע הקושי הראשון אני מתחילה להתייאש
    איך מנצחים את התחושה שלי לכישלון
    האם קיימת בי קושי לקבלת מרות
    ומשום מה אני מסתכלת על עצמי בבוז
    וגם מקנאה מאנשים שמתמידים בעבודה גידול ילדים וכו..
    אני מאוד אשמח לקבל עצה וקצת כלים שעלי להעזר על מנת לשפר את יכולת התמדתי

• הגב ל: תמידות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תמידות
    ערן שי
    16:46 02/04/19 02/04
    16:46
  • שלום בת 32,
    אני חושב שהגדרת העיה שלך היא לא נכונה. הבעיה היא לא ההתמדה, אלא הספקות שיש לך לגבי עצמך לגבי יכולותיך ולגבי סיכויי ההצלחה העתידיים שלך.
    את מתארת את תחושת הכישלון ( היא נובעת מחוייות העבר) אבל הייתי מחפש איתך את משאבי האמונה וההערכה העצמית שלך שיביאו אותך לפתח ביטחון והערכה עצמית.
    אני יכול להציע לך אימון טלפוני אישי שיוכל לשנות דרמטית את המצב..
    כשהאמונה בעצמך יחליפו את הייאוש את מהר מאוד תהי במצב אחר - חדש וטוב.
    זיכרי שמה שעבר מאחוריך והעתיד שלך הוא באחריותך.
    צרי איתי קשר (טלפוני או אחר), ואסביר לך איך זה יעבוד עבורך.

בברכה,
    ערן שי הוא פסיכולוג, מאמן אישי בכיר, מדריך מנהלים ומטפל התנהגותי.
    טלפון: 077-9967-150
    דוא"ל: [email protected]
  • הגב ל: תמידות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019