X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מיילדות, הריון ולידה, אולטרסאונד
אודות הפורום
אודות פורום מיילדות, הריון ולידה, אולטרסאונד

פורום מיילדות, הריון ולידה שע"י מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר ראובן קידר וד"ר אניס כלדאוי. ד"ר קידר הינו מנהל חדר לידה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה, וד"ר אניס כלדאוי הינו רופא במחלקת נשים ויולדות של הכרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכן להעלות שאלות הנוגעות לאלחוש תרופתי טרם הלידה כג...

פורום מיילדות, הריון ולידה שע"י מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר ראובן קידר וד"ר אניס כלדאוי. ד"ר קידר הינו מנהל חדר לידה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה, וד"ר אניס כלדאוי הינו רופא במחלקת נשים ויולדות של הכרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכן להעלות שאלות הנוגעות לאלחוש תרופתי טרם הלידה כגון אפידורל ופטידין, ניתוח קיסרי, חומצה פולית, סקירת מערכות, בדיקות הריון, מעקב הריון, צירים, רעלת הריון, לידה טבעית ובחילות בהריון. כמו כן ניתן לשאול בנושאי בדיקות על שמע (אולטרה סאונד), שקיפות עורפית, רפואה טרום לידתית, סקירה מוקדמת ומאוחרת, בדיקות לאבחון מומים עובריים, דיקור מי שפיר, אבחון באולטראסאונד, בדיקה גנטית, בדיקות על קול אגניות, בדיקות דופלר, אקו לב עובר, מעקב גדילה, משככי כאבים, ייעוץ טרום הריוני, דיון לגבי צורת לידה, אפילפסיה בהריון ועוד. הינכן מוזמנות ללמוד מניסיונן של גולשות אחרות בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכן במהירות האפשרית.

מנהלי פורום מיילדות, הריון ולידה, אולטרסאונד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אפס הפרדה ולינה עם הבעל
    אני
    13:25 21/09/18 21/09
    13:25
  • שלום,
    אני צריכה ללדת בימים הקרובים, ומאוד מוטרדת מהעובדה שלא ניתן להכניס את הבעל למשך הלילה.
    בבתי חולים בשאר הארץ כבר מבינים שלא הגיוני להכריח יולדת טרייה להישאר לבד בלילות שאחרי הלידה. כרמל אומרים שהם מעודדים אפס ילודה, אבל במקביל לא מאפשרים כניסה של הבעל בלילות. היולדת הטרייה והכאובה אמורה, אם היא בוחרת באפס הפרדה, להתמודד בעצמה עם כאבייה שלה, עם הליכה לשירותים, עם הטיפול בתינוק, הנקה, האכלה בתמ"ל אם ההנקה לא מצליחה, והחתלת התינוק. זה לא אנושי. ומבחינתי להשאיר את התינוק בתינוקייה זאת לא אופציה טובה.
    נכון שניתן להכניס אישה לחדר, אבל לא לכל אחת יש מישהי שתוכל להישאר איתה.
    לפני חמש שנים ילדתי באיכילוב, ואז עוד היה אסור להכניס בעלים בלילות, אבל שם לפחות יש מלונית שאפשר ללכת אליה עם הבעל. היום באיכילוב, בילינסון, תל השומר, ועוד בתי חולים כבר הבינו שזה הזוי להשאיר יולדת להתמודדות לבד אחרי הלידה, ומאפשרים לינה של הבעל, (גם בחדרים משותפים עם יולדות אחרות).
    אני לא יודעת איך זה יילך, אבל לא אוכל לוותר על שהות בעלי יחד עם התינוק. לא הוגן שאאלץ לוותר על עזרה של הבעל בלילות, ולעבור לילות קשים מנשוא רק כי עברתי מהמרכז לחיפה. מה אתם מציעים.

• הגב ל: אפס הפרדה ולינה עם הבעל

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תיקון: אפס ילודה = אפס הפרדה
    אני
    13:27 21/09/18 21/09
    13:27
  • תיקון: אפס ילודה = אפס הפרדה

• הגב ל: תיקון: אפס ילודה = אפס הפרדה

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אפס הפרדה ולינה עם הבעל
    ד"ר אניס כלדאוי
    17:38 21/09/18 21/09
    17:38
  • שלום רב,
    קודם כל בהצלחה.
    בכרמל אכן מאפשרים ומעודדים אפס הפרדה בהתאם לרצון היולדת. אם את בוחרת באפס הפרדה ומעבר לעזרה של המלווה שלך תהיה לך גם את התמיכה של צוות האחיות בטיפול בך עצמך וגם ביילוד.
    נכון לעכשיו, וכיון שבדרך כלל יש שתי יולדות השוהות יחדיו באותו החדר ועל מנת לשמור על צניעותן ופרטיותן של שאר היולדות לא ניתן לאפשר שהות של בן הזוג במשך כל הלילה באותו החדר. גם בנושא זה יש גמישות.
    איחולים ללידה קלה!

בברכה,
    ד"ר אניס כלדאוי, רופא במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    ד"ר כלדאוי מפעיל עמוד פייסבוק הסברתי העונה לשם "ד"ר אניס כלדאוי" שבו ניתן מענה בגובה העיניים לקשת רחבה של בעיות גינקולוגיות.
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: אפס הפרדה ולינה עם הבעל

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מה הכוונה יש גמישות?
    אני
    18:14 21/09/18 21/09
    18:14
  • כלומר שהוא יוכל להישאר ללילה?
    כאמור, בבתי חולים במרכז הארץ כבר מאפשרים לבעלים להישאר בחדר, גם אם יש בחדר עוד יולדת. בעבר זה לא היה אפשרי, אבל היום כבר כן, כי הבינו כמה זה חשוב.

• הגב ל: מה הכוונה יש גמישות?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מה הכוונה יש גמישות?
    ד"ר אניס כלדאוי
    21:33 21/09/18 21/09
    21:33
  • במידניות הקיימת לא ניתן להבטיח זאת.
    כן אעלה את הנושא על סדר היום המחלקתי על מנת לבחון את הנושא מחדש.

בברכה,
    ד"ר אניס כלדאוי, רופא במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    ד"ר כלדאוי מפעיל עמוד פייסבוק הסברתי העונה לשם "ד"ר אניס כלדאוי" שבו ניתן מענה בגובה העיניים לקשת רחבה של בעיות גינקולוגיות.
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: מה הכוונה יש גמישות?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה רבה!!!
    אני
    21:41 21/09/18 21/09
    21:41
  • אם אדע שאוכל להכניס את בעלי איתי בלילה, זה יוריד לי חששות גדולים מאוד לקראת הלידה. כמובן שאפשר שזה יהיה כפוף להסכמת היולדת האחרת בחדר (ואולי להחליף חדר אם יש שתי יולדות שמעוניינות בנוכחות של הבעל). תודה רבה.

• הגב ל: תודה רבה!!!

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019