X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות אף וסינוסים
אודות הפורום
אודות פורום מחלות אף וסינוסים

פורום מחלות אף וסינוסים שע"י מחלקת אף אוזן גרון, מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר ג'ני ג'רבשיאן. ד"ר ג'ני ג'רבשיאן שהינה מומחית במחלות אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר, ורופאה בכירה במחלקת אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל, חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלו...

פורום מחלות אף וסינוסים שע"י מחלקת אף אוזן גרון, מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר ג'ני ג'רבשיאן. ד"ר ג'ני ג'רבשיאן שהינה מומחית במחלות אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר, ורופאה בכירה במחלקת אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל, חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לסינוסיטיס, פוליפים באף, גידולים שפירים בחלל האף והסינוסים, סינוסיטיס חריפה, סינוסיטיס כרונית, גידולים ממאירים בחלל האף והסינוסים, דימום מהאף, אפיסטקסיס, קושי נשימה דרך האף, סטיית מחיצת האף, הגדלה של הקונכיות, DEVIATED SEPTUM, ניתוחי אף וסינוסים, FESS (ניתוח אנדוסקופי של הסינוסים), סיבוכים של ניתוחי סינוסים, ניתוחי מחיצת האף והקונכיות, גופים זרים באף ושאלות כלליות בנושא מחלות האף ותעלות הסינוס. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות העונות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום מחלות אף וסינוסים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הגדלת קונכיות תחתונות
    שי
    11:54 24/08/20 24/08
    11:54
  • מצטער על האורך. בשינה נחיר נסתם בהתאם לתנוחת שינה-קשיי שינה משמעותיים. אבחון- הגדלת קונכיות תחתונות. סטרונאז כנראה לא משפר המצב. אני שוקל לבצע את הניתוח הכי פחות פולשני ואגרסיבי- אני מבין שיש שיטה של כריתה חלקית או גילוח ודרך פחות אגרסיבית (ואולי פחות מועילה)-הקטנת רירית בהרדמה מקומית באמצעות צריבה חשמלית/גלי רדיו/קובלציה. אני פונה אלייך כאן כי אני חושש (אולי לא בצדק) שסוג הטיפול שימליצו לי עליו יהיה בהתאם לרופא שאגיע אליו (והמומחיות שלו) ולאו דווקא הסוג בו אני מעוניין - כלומר- בהרדמה מקומית, כמה שפחות תופעות לוואי לאחר הטיפול וכמובן פחות אגרסיביות. האם תוכל להסביר בקצרה מה הכי פחות אגרסיבי מבין צריבה חשמלית/רדיו/קובלציה. מי מהם עם הכי פחות תופעות לוואי לאחר הניתוח (דימום). האם אכן הם בהרדמה מקומית והאם הם מבוצעים בכל המרכזים הרפואיים בארץ. תודה

• הגב ל: הגדלת קונכיות תחתונות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הגדלת קונכיות תחתונות
    פרופ' מ"ק נחמה אורי
    08:27 26/08/20 26/08
    08:27
  • שלום רב
    נושא הטיפול בקונכיות התחתונות בעייתי.
    צריבה חשמלית הוכחה כלא יעילה.
    גלי רדיו מצריכים לעיתים קרובות כמה טיפולים ועוזרים בפחות מ ז50%.
    כריתה חלקית יכולה מאד לעזור, אך לעיתים ישנן תופעות לוואי לא נעימות.
    קובלציה היא הכי פחות אגרסיבית עם הכי פחות תופעות לוואי וגם הכי פחות עוזרת.
    לא מבצעים אותה בכל המרכזים בארץ.
    פרופ מק אורי נחמה

בברכה,
    פרופ' מ"ק נחמה אורי, מומחית רפואת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר, ולשעבר מנהלת יחידת אף וסינוסים במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    לצורכי ייעוץ ישנו החזר של 70% מכללית מושלם.
    טלפון במרפאה: 077-9974-150
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: הגדלת קונכיות תחתונות

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה רבה. שאלת הבהרה
    שי
    09:35 26/08/20 26/08
    09:35
  • קובלציה זה למעשה טיפול גלי רדיו בשם אחר או שזה טיפול שונה ? אם זה טיפול שונה מה דרך הפעולה בו? תודה

• הגב ל: תודה רבה. שאלת הבהרה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה רבה. שאלת הבהרה
    פרופ' מ"ק נחמה אורי
    11:40 26/08/20 26/08
    11:40
  • קובלציה זה הטיפול בגלי רדיו

בברכה,
    פרופ' מ"ק נחמה אורי, מומחית רפואת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר, ולשעבר מנהלת יחידת אף וסינוסים במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    לצורכי ייעוץ ישנו החזר של 70% מכללית מושלם.
    טלפון במרפאה: 077-9974-150
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: תודה רבה. שאלת הבהרה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024