X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום המטואונקולוגיה, מחלות דם ממאירות
אודות הפורום
אודות פורום המטואונקולוגיה, מחלות דם ממאירות

פורום המטואונקולוגיה, מחלות דם ממאירות שע"י מכון המטולוגיה במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר מאיר פרייס, מומחה המטולוגיה, המטואונקולוגיה ומחלות פנימיות, ומנהל המכון להמטולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות ללוקמיה חריפה, לוקמיה כרונית, ...

פורום המטואונקולוגיה, מחלות דם ממאירות שע"י מכון המטולוגיה במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר מאיר פרייס, מומחה המטולוגיה, המטואונקולוגיה ומחלות פנימיות, ומנהל המכון להמטולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות ללוקמיה חריפה, לוקמיה כרונית, לימפומה, מיאלומה, מיאלומה נפוצה, MDS, CLL, CML, הודג'קין \ לימפומה מסוג הודג'קין, לימפומת הודג'קין, מיאלופרוליפרטיבי, פוליציטמיה, MPN ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר (פרופ') מאיר פרייס על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום המטואונקולוגיה, מחלות דם ממאירות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • זיהוי מחלת הודג'קין
    שלמה
    17:14 17/05/16 17/05
    17:14
  • מה הם התסמינים לזיהוי מחלת הודג'קין?
    מלפני שבועיים אני מרגיש נפיחות בצואר כמו גושים כאלו שהם לא כואבים לי אבל הם קצת נפוחים, אני גם מאוד מזיע בבלילה לעומת פעם וגם אני יושן יותר מאשר פעם.
    לא הצלחתי למצוא משהו שמקשר בין התסמינים שיש לי לבין מחלה חוץ ממחלת הודג'קין - יתכן שזה זה?
    האם זו מחלה סופנית? היא ניתנת לריפואי?

• הגב ל: זיהוי מחלת הודג'קין

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • זיהוי מחלת הודג'קין
    ד"ר מאיר פרייס
    09:57 19/05/16 19/05
    09:57
  • שלום שלמה,
    הגדלת בלוטות, חום והזעה יכולים בהחלט להיות גם ביטוי של מחלה וירלית. ישנם מצבים רפואיים אחרים היכולים לבוא בחשבון. מה שאני ממליץ הוא שתגבש לרופא המשפחה שלך שיבדוק אותך וימליץ על המשך טיפול

בברכה,
    ד"ר מאיר פרייס, מומחה המטולוגיה, המטואונקולוגיה ומחלות פנימיות, ומנהל המכון להמטולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250445
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: זיהוי מחלת הודג'קין

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024