X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום גסטרואנטרולוגיה ילדים
אודות הפורום
אודות פורום גסטרואנטרולוגיה ילדים

פורום גסטרואנטרולוגיה ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר יגאל אלנברג, גסטרואנטרולוג ילדים בכיר במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל, הנמנה על סגל הרופאים הביכירים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר, פרופ' חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון...

פורום גסטרואנטרולוגיה ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר יגאל אלנברג, גסטרואנטרולוג ילדים בכיר במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל, הנמנה על סגל הרופאים הביכירים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר, פרופ' חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, רופא ילדים בכיר ומומחה בהפרעות שינה בילדים ובמבוגרים ומנהל מחלקת הילדים בביה"ח כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לכאבי בטן בילדים, עצירות בילדים, ריפלוקס קיבתי וושטי, מחלות מעי דלקתיות, בליעת גופים זרים, רגישות לחלבון חלב פרה, מחלות כבד בילדים, כשל בשגשוג בילדים, צליאק בילדים, דימום רקטאלי ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום גסטרואנטרולוגיה ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שלום דר יש לשאלה
    אוהד מור
    02:39 28/12/21 28/12
    02:39
  • הרופא חושד שיש לי את "תסמונת הקאה מחזורית", והוא ציין שזה נקרא חצי כרוני מגיל מסויים ועד גיל מסויים אבל המזל שזה יחלוף מתי שהוא, עכשיו השאלה האם זה יכול להוריד מהפרופיל הצבאי שלי, ואם כן וזו בעיה מוכחת זה נחשב באחוזים בביטוח לאומי? ועוד שאלה קטנה ברשותך, הוא היה די לחוץ ולא היה לי כל-כך זמן לשאול שאלות אני קראתי שזה מופיע בלי כאבי בטן, ואצלי זה מופיע עם כאבי בטן מטורפים, בהתקף של כאבי בטן אחת לחודש אני סובל כיומיים עד שלושה מכאבי בטן מטורפים ובין 15-25 הקאות ביום ולפעמים אף יותר, יש קשר בין התסמונת שהוא כמעט 100% בטוח לכאבי בטן? כי זה מגיע ביחד, נ.ב הרופא הוא גאסטרו מומחה, פשוט התור הבא בעוד חודשים ארוכים והרופא משפחה מפנה את השאלות חזרה למומחה

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאייפון.
  • הגב ל: שלום דר יש לשאלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024