X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אף אוזן גרון ילדים
אודות הפורום
אודות פורום אף אוזן גרון ילדים

פורום אף אוזן גרון ילדים שע"י מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר אורית סמואל. ד"ר אורית סמואל הינה רופאה מומחית בתחומי אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר. היא משמשת כרופאה בכירה במחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפ...

פורום אף אוזן גרון ילדים שע"י מחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי ד"ר אורית סמואל. ד"ר אורית סמואל הינה רופאה מומחית בתחומי אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר. היא משמשת כרופאה בכירה במחלקת אף אוזן גרון - ניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לדלקת אוזן תיכונה, דלקת אוזן כרונית, ניתוחי שקדים, מומים בפנים ובצוואר, גושים מולדים בצוואר, ציסטות בצוואר, מומים וסקולריים (תהליכים עם התפתחות לא רגילה של כלי דם או לימפה היכולים להתבטא בצורות שונות), מלפורמציות לימפטיות (תהליכים לא רגילים בלימפה), מלפורמציות וסקולריות בצוואר (פגם התפתחותי מולד כמו שומה), אנומליה וסקולרית ושאלות כלליות בנושא אף אוזן גרון ילדים. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אף אוזן גרון ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אוזניים ואלף בדיקות
    נופר
    16:21 25/09/20 25/09
    16:21
  • שלום,מקרה קצת מורכב והלוואי שיהיה פה סוג של כיוון..
    אני סובלת מכאבי אוזניים, לא כמו דלקת, סתימות, רישרושים,רעשים.
    זה קורה כל היום כל יום.
    הייתי אצל אאג ששלל גידול,מים ושעווה ושלח לבדיקת שמיעה.
    אני מהאינטואציות שלי וממה שאני מכירה את עצמי ויודעת ומודעת - בדיקת שמיעה זה לא הכיוון בטח לא כשהאוזניים שלי סתומות.
    עשיתי תור לאאג בוולפסון שלחץ לי על החיבור בין הלסת לאוזניים וצרחתי מזה שנסתמו וכאבו (קצת) שלח אותי עם הפנייה לפה ולסת.
    הבעיה היא שכל פעם שאני עושה כושר זה כואב לי והן נסתמות.
    כשאני מטה את הראש הצידה זה נסתם עם כאב חד קטן כזה, מרגישה רגישות לרעשים, במיוחד- של כלים ודברים שעושים רעשים חדים כאלו.. צורמים.
    בקיצור, הבנתם. אני כן כבר חצי שנה מתעסקת עם הפה והלשון וחורקת שיניים, אבל אני לא יודעת בדיוק להגיד, מהסיבה שזה מחמיר כשאני מתכופפת או עושה פעילות. קבעתי תור לסיטי ראש, סתם פשוט הרגיש לי שצריך להקיף הכל.
    מישהו יכול להעלות השערה? קרה לכם מקרה כזה? כיוון? משהו? מיואשת מרופא לרופא????

אודה לכם מאוד,
    שנה טובה, שבת שלום וגמר חתימה טובה.

נ.ב לקחו משטחי אוזניים הכל נקי.
    אהה וגם אפילפטית, לוקחת 400מ"ג למוגין, פרכוס מסוג טוני קולוני, 4 שנים לא פרכסתי.

• הגב ל: אוזניים ואלף בדיקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אוזניים ואלף בדיקות
    ד"ר ג'ני ג'רבשיאן
    10:09 02/10/20 02/10
    10:09
  • שלום, נופר. נראה לי שאת עוברת בירור בכיוונים הנכונים.
    בדיקת שמיעה מלאה זו הבדיקה המומלצת לאנשים המתלוננים על אטימות באוזניים.
    מצד שני תופעות שאת מתארת מאוד יכולות להתאים לשרירי לעיסה המתכווצים לעיתים שיכול לגרום לתחושת כאב חד באוזניים. במצב כזה חשוב להקפידעל כלכלה רכה במשך שבוע - 10 ימים, חום מקומי לשרירי לעיסה, לשקול סד לילה (בייעוץ רופא פה ולסת).
    בדיקת הדמיה (ct ראש וצוואר עם חומר ניגוד) בא בחשבון במצב של תלונות מתמשכות ומציקות.
    רפואה שלמה

בברכה,
    ד"ר ג'ני ג'רבשיאן, מומחית במחלות אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר, ורופאה בכירה במחלקת אף אוזן גרון - גידולי ראש וצוואר במרכז הרפואי כרמל, חיפה.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-8250279
  • הגב ל: אוזניים ואלף בדיקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024