X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סוכרת
אודות הפורום
אודות פורום סוכרת

פורום סוכרת מנוהל ע"י ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית עם מומחיות על בסוכרת, ביתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה). בעבר שימש כמנהל המחלקה לסוכרת במרכז הרפואי לין בחיפה, וכמנהל יחידת המחקרים בתחום הסוכרת בשרותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. כיום משמש ד"ר סלזק כיועץ סוכרת במכון לס...

פורום סוכרת מנוהל ע"י ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית עם מומחיות על בסוכרת, ביתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה). בעבר שימש כמנהל המחלקה לסוכרת במרכז הרפואי לין בחיפה, וכמנהל יחידת המחקרים בתחום הסוכרת בשרותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. כיום משמש ד"ר סלזק כיועץ סוכרת במכון לסוכרת אשר ב"מעיין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים הנמצא בצ'ק פוסט, חיפה.
במסגרת הפורום ניתן להפנות שאלות בכל התחומים הקשורים למחלת הסוכרת, כגון, מהי סוכרת, סיבוכים של המחלה, כיצד ניתן למנוע תחלואה וסיבוכים, מהו הטיפול בסוכרת, מה זה אינסולין, תזונה בסוכרת, פעילות גופנית בסוכרת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות את ד"ר סלזק דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סוכרת

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מחקר על המוגלובין מסוכרר
    אני
    13:17 21/01/22 21/01
    13:17
  • קראתי מחקר שהמוגלובין מסוכרר מתחת ל 5 אחוז מוריד את הסיכון לקבל התקף לב בכמעט 50 אחוז זה נכון?

• הגב ל: מחקר על המוגלובין מסוכרר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מחקר על המוגלובין מסוכרר
    ד"ר לדיסלב סלזק
    16:38 21/01/22 21/01
    16:38
  • אני לא חושב

בברכה,
    ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית ויועץ לסוכרת, יתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה), בחיפה
    מטפל באופן פרטי במיקום הבא:
    מרכז "מעין" - רח' מרקוני גוליאלמו 10, צ'ק סנטר, קומה ב', צ'ק פוסט, חיפה.
    טלפון: 04-6875000.
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: מחקר על המוגלובין מסוכרר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024