X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סוכרת
אודות הפורום
אודות פורום סוכרת

פורום סוכרת מנוהל ע"י ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית עם מומחיות על בסוכרת, ביתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה). בעבר שימש כמנהל המחלקה לסוכרת במרכז הרפואי לין בחיפה, וכמנהל יחידת המחקרים בתחום הסוכרת בשרותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. כיום משמש ד"ר סלזק כיועץ סוכרת במכון לס...

פורום סוכרת מנוהל ע"י ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית עם מומחיות על בסוכרת, ביתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה). בעבר שימש כמנהל המחלקה לסוכרת במרכז הרפואי לין בחיפה, וכמנהל יחידת המחקרים בתחום הסוכרת בשרותי בריאות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. כיום משמש ד"ר סלזק כיועץ סוכרת במכון לסוכרת אשר ב"מעיין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים הנמצא בצ'ק פוסט, חיפה.
במסגרת הפורום ניתן להפנות שאלות בכל התחומים הקשורים למחלת הסוכרת, כגון, מהי סוכרת, סיבוכים של המחלה, כיצד ניתן למנוע תחלואה וסיבוכים, מהו הטיפול בסוכרת, מה זה אינסולין, תזונה בסוכרת, פעילות גופנית בסוכרת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות את ד"ר סלזק דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סוכרת

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אינסולין חדש
    דנה
    17:44 31/07/18 31/07
    17:44
  • שלום
    לאימא שלי מזה שנתיים יוצא לה בבדיקת הדם ערך גבוהה של המגלובין מסוכרר 10.9 היא לוקחת פורסיגה גלוקומין ומזריקה אינסולין ToujEo שמעתי שאינסולין טרגלודק יותר יעיל ופעיל להרבה שעות האם נכון? ואם כן האם רופא המשפחה יכול להחליף מ ToujEo ל טרגלודק?אשמח אם אזכה למענה

• הגב ל: אינסולין חדש

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אינסולין חדש
    ד"ר לדיסלב סלזק
    21:00 31/07/18 31/07
    21:00
  • 1.אין הבדל ביעילות בין Toujeo ובין
    Tregludec
    2.לפי דעתי ,טיפול שאמא מקבלת לא
    מתאים-יש מקום להזמין בהקדם תור ליעוץ במרפאת סוכרת

בברכה,
    ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית ויועץ לסוכרת, יתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה), בחיפה
    מטפל באופן פרטי במיקום הבא:
    מרכז "מעין" - רח' מרקוני גוליאלמו 10, צ'ק סנטר, קומה ב', צ'ק פוסט, חיפה.
    טלפון: 04-6875000.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אינסולין חדש
    דנה
    14:01 01/08/18 01/08
    14:01
  • תודה רבה על המענה דוקטור בהתחלה היא הייתה לוקחת שלוש פעמים גלוקומין בוקר צהריים וערב בנוסף לפורסיגה שהיא לוקחת בבוקר מכיוון שהיו לה קשיי בליעה בגלל שגלוקומין גדול מדי הרופא צמצם לכדור אחד ביום ובמקום זה להעלות את היחידות של האינסולין האם פורסיגה היא כדור חזק שלא כל כך מתאים לגילאי 70 ומעלה?ויש גם תופעות לוואי לזה כגון השתנה מרובה?האמת שהיא לא כל כך מתמידה בתרופות ותמיד אני מעירה לה על זה יש לה אישיות מאוד קשה היא לא אוהבת לקחת הרבה כדורים יש מצב שבמקום הכדורים היא יכולה להרכיב משאבת אינסולין לגוף כך שהאינסולין יוחדר ישירות ?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אינסולין חדש
    ד"ר לדיסלב סלזק
    17:30 01/08/18 01/08
    17:30
  • אמא זקוקה ל אנסולין אחר פעמיים ביום
    במידה שאמא בק.חולים כללית יש מקום
    להזמין תור למרפאת סוכרת בזבולון או לין

בברכה,
    ד"ר לדיסלב סלזק, מומחה ברפואה פנימית ויועץ לסוכרת, יתר לחץ דם ומחלות כליות (נפרולוגיה), בחיפה
    מטפל באופן פרטי במיקום הבא:
    מרכז "מעין" - רח' מרקוני גוליאלמו 10, צ'ק סנטר, קומה ב', צ'ק פוסט, חיפה.
    טלפון: 04-6875000.
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024